نوین مارکتینگ و خدمت تبلیغات در گوگل

رسانه کلیک - شرکت نوین مارکتینگ با ارائه خدمات متنوعی همچون تبلیغات در گوگل، طراحی وب‌سایت، بهینه سازی سایت و... راه مطمئنی برای پیشبرد تجارت آنلاین شماست.

نوین مارکتینگ و خدمت تبلیغات در گوگل

تجارت آنلاین فرصت‌های زیادی برای پیشرفت برند ایجاد می‌کند. در این نوشته می‌خواهیم شرکت نوین مارکتینگ را از ابتدای شکل‌گیری تا به امروز معرفی کنیم. خدماتی که این شرکت انجام می‌دهد کمک شایانی به فعالیت‌های تجاری شما در دنیای اینترنت خواهد کرد. در ادامه با خدمت تبلیغات در گوگل این شرکت آشنا می‌شوید.

شروع ایده شکل‌گیری شرکت نوین مارکتینگ از سال 1385 بود. در این سال‌ها مفهوم تجارت آنلاین و خدمات تبلیغات در گوگل بین مردم تعریفی نداشت. این فرهنگ باید در کسب و کار افراد شکل می‌گرفت تا رفته رفته تجارت سنتی به شکل جدیدتر و کارآمدتری ظهور کند. به همین دلیل لازم بود افرادی متخصص دست به کار شوند و اعتماد صاحبان مشاغل را نسبت به این نوع تجارت جلب کنند.

دستاوردهای شرکت نوین مارکتینگ از سال 85 تا به امروز

فعالیت این شرکت از همان ابتدا در حوزه بازاریابی آنلاین انجام می‌شد. در سال 85 در قالب یک تیم کوچک، مشغول ارائه خدمات تبلیغات آنلاین به شرکت‌های بین‌المللی از جمله شرکت‌های کانادایی بودند. خدمات تبلیغات در گوگل به صورت کمپین و گسترش وب‌سایت‌های نوپا توسط این تیم در تهران به صورت دورکاری انجام می‌شد.

یک سال بعد یعنی در سال 1386، تبلیغات کلیکی هم به تخصص‌های کاری این تیم اضافه شد. اگر بخواهیم شروع کار به صورت رسمی برای این تیم را اعلام کنیم، سال 86 را انتخاب می‌کنیم. در واقع در این سال تیم این شرکت نام نوین مارکتینگ را انتخاب و راه تخصصی خود را در حوزه تبلیغات آنلاین و وب ادامه دادند. صاحبان مشاغل به مرور با مفاهیم بازاریابی اینترنتی آشنا شدند و به روش‌های آن اعتماد کردند. اما این اعتماد نتیجه تلاش متخصصانی است که در سال‌های ابتدایی شکل‌گیری این فن تلاش کردند تا گامی برای رقابت سالم در دنیای کسب و کار شما برداشته باشند. در همین سال شرکت نوین مارکتینگ به انجام تبلیغات کلیکی برای شرکت‌های داخل کشور و شرکت‌های بین‌المللی مشغول بود.

در طی این سال‌ها با محدودیت‌هایی که در سرعت اینترنت داشتیم، روی آوردن افراد به سمت فعالیت در فضای وب کار مشکلی بود. در حالی که این کار در دنیای آن روزها، لحظه به لحظه به سمت پیشرفت بود. با بهبود بستر اینترنت در کشور این موضوع بهتر از قبل مورد توجه قرار گرفت.

این تلاش از جانب تیم نوین مارکتینگ تا 2 سال ادامه داشت. در سال 88 علاوه بر معنی بازاریابی آنلاین، مفهوم بهینه سازی وب‌سایت‌ها نیز به مردم معرفی شد. باید جدیت بیشتری برای این کار در نظر گرفته می‌شد تا مردم آگاهی لازم را برای اهمیت وجود بازاریابی آنلاین به دست آورند. این مرحله شروع حرفه‌ای فعالیت این شرکت در زمینه‌های دیگر دیجیتال مارکتینگ به حساب می‌آید.

نوین مارکتینگ

در سال 1389 تخصص نوین مارکتینگ در حوزه طراحی وب‌سایت بیشتر شد و توانستند به صورت جدی واحد طراحی سایت را تاسیس کنند. این یک شروع جدید و مهم بود. پس از گذشت 3 سال پکیج ارائه خدمات این شرکت کامل‌تر شد؛ بعد از ارائه خدمت طراحی وب سایت، بازاریابی آنلاین و بهینه سازی سایت، برای داشتن یک وب‌سایت مفید و هدفمند لازم بود سرویسی برای ارائه خدمات دیجیتال مارکتینگ ارائه شود. این موضوع در سال 91 اتفاق افتاد. با داشتن چنین سرویس‌هایی، صاحبان مشاغل یک پکیج خوب برای بهتر دیده شدن در فضای وب داشتند.

اما این تمام ماجرا نبود. بعد از اهمیت وجود وب‌سایت برای مشاغل، لازم بود کار دیگری هم در راستای تبلیغات برندهای مختلف انجام شود. توجه مردم به شبکه‌های اجتماعی باعث شد بستر مناسبی برای تبلیغات آنلاین هم ایجاد شود. از همین رو بسیاری از کسب و کارها علاقه داشتند که در معرض دید افراد بیشتری قرار بگیرند. اما محبوب شدن در شبکه‌های اجتماعی نیز نیاز به فوت و فن‌های خاصی داشت. کسانی باید این فنون را می‌آموختند تا بر اساس اصول روانشناختی و سلایق مردم رفتار کنند تا صفحه شرکتی در شبکه‌های اجتماعی مورد پذیرش مردم شود.

در دنیای تبلیغات روز به روز تشنگی برای بهتر دیده شدن و تاثیر گذاشتن دیده می‌شود. در سال 1393 شرکت نوین مارکتینگ با ارائه یک خدمت جدید توانست قدرت بیشتری در حوزه فعالیت خود به دست آورد. فعالیت در شبکه‌های اجتماعی با رعایت استانداردهای تعریف شده گام مثبتی برای تجارت مشتریان برداشته شد.

با این که هر ساله تلاش زیادی توسط تیم نوین مارکتینگ صورت گرفته، اما این داستان پایانی ندارد. هدف نوین مارکتینگ حرکت با علم روز، برای دیده شدن برند شماست. ممکن است در آینده بسترهای بیشتری هم برای این حوزه معرفی شود. تیم با تجربه و حرفه‌ای این شرکت همه روزه در جستجوی راه‌های جدیدتری برای تجارت آنلاین هستند؛ تا شما بتوانید در کسب و کار خود تحول ایجاد کنید.

تبلیغات در گوگل توسط نوین مارکتینگ

در ابتدا لازم است بدانیم تبلیغات در گوگل چه اهمیتی دارد؟ شما به کمک گوگل ادز می‌توانید کسب و کار خود را به مشتریانی که هدف شما هستند، نشان دهید. در واقع شما خودتان را به آنان نشان می‌دهید تا هم خودتان به هدف برسید و هم مشتری بتواند به خواسته‌اش برسد. تصور کنید شما فروشنده لوازم یدکی خودرو باشید. مشتریان زیادی همواره ممکن است قطعات یدکی خودرو را در فضای وب جستجو کنند. این جستجو ممکن است برای آگاهی از قیمت محصول باشد و یا برای مقایسه بین چند برند از قطعه مورد نظر باشد.

در هر صورت شما می‌توانید اطلاعات خود را در اختیار آن‌ها قرار دهید تا پس از بررسی بتوانند خرید خود را هم از سایت شما انجام دهند. با تبلیغات در گوگل شما در فضای وب بهتر و هدفمندتر دیده می‌شوید. بسیاری از کاربران حوصله چندانی برای جستجوی بیش از حد ندارند و معمولا خرید خود را از چند نتیجه اول انجام می‌دهند.

شرکت نوین مارکتینگ پکیج‌هایی برای تبلیغات در گوگل در اختیار شما قرار می‌دهد تا بر اساس نیاز خود آن‌ها را انتخاب کنید. در صورتی که انتخاب از بین پکیج‌ها برای‌تان مشکل باشد می‌توانید با کارشناسان متبحرشان مشاوره رایگان انجام دهید تا انتخاب هوشمندانه‌تری داشته باشید.

گوگل برترین موتور جستجو در بین کاربران است. بنابراین تبلیغات در گوگل فرصت ارزنده‌ای برای شماست تا توسط مخاطبان جدید و حتی قدیمی بهتر دیده شوید.

برای این کار می‌توانید به تیم حرفه‌ای نوین مارکتینگ اعتماد کنید. این شرکت با سابقه درخشان خود و به دست آوردن تجربه‌های ارزنده، توانسته به صورت رسمی به عنوان همکار و نماینده پریمیر گوگل باشد.

ارسال نظر