گردهمایی بزرگ فعالان حوزه وردپرسی ایران WPsummit

رسانه کلیک - با شروع موج کسب‌و‌کارها و فروشگاه‌های اینترنتی در ایران، حضور وردپرس بعنوان یک سیستم مدیریت محتوا و سایت­‌ساز بسیار پررنگ‌تر و قوی‌تر شده است.

گردهمایی بزرگ فعالان حوزه وردپرسی ایران WPsummit

هم اکنون تعداد زیادی از توسعه‌­دهندگان در حال به‌روزرسانی و توسعه وردپرس هستند و هر روزه امکانات و ابزارهای نوین و کاربردی تری به این سیستم افزوده می­شود.

رویداد WPsummit در تاریخ 5 و 6 دی ماه با حضور بیش از 300 نفر از توسعه دهندگان وردپرس، تولیدکنندگان محتوا، طراحان وبسایت و مدیران فروشگاه­های اینترنتی در دانشگاه تربیت مدرس برگزار خواهد شد و در کنار ایجاد یک بستر مناسب برای شبکه­سازی و دانش­افزایی، سیستم وردپرس و فروشگاه‌ساز آن یعنی ووکامرس، بصورت تخصصی مورد واکاوی قرار گرفته و جدیدترین امکانات و به روزرسانی­‌های آن بررسی می شود.

وردپرس

مخاطبان اصلی رویداد توسعه دهندگان وردپرس، طراحان فروشگاه های اینترنتی، مدیران فنی، وبمستران، تولیدکنندگان محتوا، طراحان وبسایت و مدیران فروشگاه­های اینترنتی هستند. از مهمترین محورهای رویداد می­توان به وردپرس در بازار جهانی، وردپرس، کسب و کار، نوآوری، وردپرس در بسترهای مختلف میزباتی، سیستم اختصاصی یا وردپرس، مزایا و معایب، بایدها و نبایدهای وردپرس و نقش وردپرس در بهره وری دیجیتال مارکتینگ اشاره نمود.

برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام در رویداد می­توانید به وبسایت wpsummit.ir مراجعه نمایید.

همراهان محترم کلیک می­توانند با کد تخفیف 30 درصدی click در این رویداد شرکت نمایید.

ارسال نظر