خشکشویی آنلاین پاکلین

رسانه کلیک - با رویکرد بهبود کیفیت زندگی با کمترین هزینه و زمان،‌‌‌ پاکلین به عنوان اولین سرویس خشکشویی آنلاین آماده سرویس دهی به کلیه مناطق تهران است.

خشکشویی آنلاین پاکلین

تقریبا همه ما با این صحنه مواجه شدیم! سبدی پر از لباس که روز به روز در حال انباشته شدن است و باید این مشکل حل شود و شاید به علت مشغله های روزمره زندگی وقت کافی برای انجام این کارها را در منزل نداشته باشیم و کلی مشکل دیگر که حتی مانع بردن این لباس ها به خشکشویی می شود این موضوع یکی از بزرگترین معضلات این روزهای همگی ما می باشد. اما با افزایش استفاده از تلفن های هوشمند، بسیاری از نیاز‌هایی که پیش ‌تر فقط از طریق تعامل به شیوه سنتی و با مراجعه به محل مربوطه، امکان‌ پذیر بود، هم اکنون به طور آنلاین و به سهولت امکان پذیر است.

امروزه اغلب خدماتی که ما نیازمند آن‌ها هستیم نظیر حمل و نقل، لوله کشی، خرید لباس و ... بصورت آنلاین ارائه می‌شوند.‌‌‌‌ روال جدیدی در حال شکل‌ گیری است که در آن اموری مثل رزرو بلیت برای سفر،‌ رزرو بلیت سینما یا امور بانکی و پرداخت، به راحتی بصورت آنلاین، انجام و این خدمات روزبه‎روز گسترده‌تر می‌شوند.‌

از صرفه جویی در هزینه و زمان که بگذریم، استفاده از سرویس ها با تکنولوژی نو، برای مردم لذت‌ بخش است و این یکی دیگر از برتریهای خدمات آنلاین نسبت به شیوه های سنتی است.

با رویکرد بهبود کیفیت زندگی با کمترین هزینه و زمان،‌‌‌پاکلین به عنوان اولین سرویس خشکشویی آنلاین آماده سرویس دهی به کلیه مناطق تهران است.

شستشوی با کیفیت از اساسی ترین و مهمترین ویژگی های یک خشکشویی مناسب به شمار می رود. یک خشکشویی باید سرویس هایی از قبیل خشکشویی، شستن، اتوکشی، رنگرزی، لکه برداری، تمیز کردن چرم و ... را با بهترین کیفیت ارائه کند. طبیعتا این امر‌تنها با استفاده از مرغوب ترین و به روزترین مواد و ماشین آلات امکان پذیر خواهد بود. تیم ما با کامل ترین و به روز ترین سرویس خشکشویی و اتوشویی بهترین کیفیت را برای شما فراهم کرده است.

برای رفاه حال مشتریان، پاکلین با سرویس دریافت و تحویل ،‌ در زمان تعیین شده لباس ها را دریافت، با بهترین کیفیت شسته و مطابق آدرس ثبت شده به شما تحویل می دهد.

قیمت مقرون به صرفه از پارامترهای مهم برای انتخاب یک سرویس خشکشویی آنلاین است. تیم ما با قیمت بسیار رقابتی به ازای هر سفارش، اعتبار اولیه ده هزار تومان و با هدف رضایت هر چه بیشتر مشتریان قدم بر می دارد. کلیه خدمات خشکشویی آنلاین پاکلین،با بهترین کیفیت و مناسبترین قیمت در تمام مناطق 22 گانه در اختیار شهروندان تهرانی قرار دارد.

استفاده از اپلیکیشن خشکشویی اینترنتی پاکلین بسیار آسان است و نیازی به آموزش رسمی مشتریان ندارد.(جهت ثبت نام شماره تماس خود را وارد کنید. کد ثبت نام به همراه لینک دانلود اپلیکیشن به موبایل شما ارسال می گردد.)

بدین ترتیب شما می توانید سفارشات خود را ثبت نمایید. کافیست روی گزینه سفارش جدید کلیک کنید تاریخ و ساعت دریافت لباس را مشخص کنید و در ادامه تاریخ و ساعت تحویل لباس ها را وارد نمایید.

با وارد نمودن آدرس، سفارش شما ثبت شده و تیم پشتیبانی برای تایید سفارش با شما تماس گرفته و در تاریخ مقرر برای دریافت لباس ها مراجعه خواهد کرد. دریافت و تحویل لباس ها می باشد و شما فقط هزینه خشکشویی را پرداخت خواهید کرد.

اساسا، هدف ما ارائه خدمات اتوشویی و خشکشویی اینترنتی با یک کلیک است. به محض این که "سفارش" را در اپلیکیشن ثبت کردید، تیم ما آماده است تا در تاریخ و ساعت تعیین شده در آدرس ثبت شده لباس های کثیف شما را دریافت و آنها را در عرض یک یا دو روز تمیز تمیز، درب منزل یا محل کارتان تحویل نماید.

ارسال نظر