با این اپلیکیشن به کتاب خواندن علاقه مند شوید

رسانه کلیک - کتابچین یک کتابخانه بزرگ با بیش از ده هزار عنوان کتاب است که همه کتاب‌های مورد نیاز  شما را در خود جای داده و می‌توانید هر زمان و در هر مکان که اراده کردید، حتی بدون اتصال به اینترنت، کتاب مورد علاقه‌ تان رامطالعه کنید.

با این اپلیکیشن به کتاب خواندن علاقه مند شوید

دیجیتالی بخوانیم ...

ما در دنیایی زندگی می‌کنیم که کمتر فرصت داریم درخانه بنشینیم، کتاب به دست بگیریم و ساعت ‌ها مطالعه کنیم.

در عوض ساعت‌ ها بیرون از خانه سپری می‌کنیم. اوقات بیکاری یا انتظارمان را با یک تلفن همراه، وسیله ‌ای که همیشه همراه خود داریم، صرف می کنیم.

همگی می دانیم سرانه مطالعه در ایران بسیار پایین بوده و بعید است که به مشکلات آن و پیامد های ناشی از آن روی فرهنگ و سواد عمومی جامعه فکر کرده باشیم.

همچنین می دانیم، در خواندن کتاب هیچ حسی با لذت در دست گرفتن کتاب و ورق زدن صفحات کاغذی اش برابری نمی کند، اما به این معنی نیست که از مطالعه در موبایل و تبلت هم نمی توان لذت برد. از این روی امروز تصمیم گرفتیم یک راه خیلی خوب برای آشتی دادن کتاب ها با این دستگاه های هوشمند به شما معرفی کنیم.

کتابخانه دیجیتال:

برای داشتن تجربه ای لذت بخش از مطالعه، اپلیکیشن های کتاب خوان بهترین گزینه برای انتخاب هستند؛ محصولاتی که امکانات کافی برای مطالعه آسان را برایتان فراهم می کنند.

کتابچین یک اپلیکیشن عرضه کتاب الکترونیک فارسی است که در ادامه به معرفی آن می پردازیم.

کتابچین یک کتابخانه همراه:

کتابچین یک کتابخانه بزرگ با بیش از ده هزار عنوان کتاب است که همه کتاب‌های مورد نیاز شما را در خود جای داده و می‌توانید هر زمان و در هر مکان که اراده کردید، حتی بدون اتصال به اینترنت ، کتاب مورد علاقه‌ تان رامطالعه کنید.

این سامانه که کمتر از دوسال است کار خود را آغاز کرده، توانسته حدود ۳۰۰ ناشر نامدار ایرانی را با خود همراه کند و با 10 هزار عنوان کتاب صوتی و متنی در اختیار کاربران قرار بگیرد.

نحوه دسترسی به کتابچین:

کتابچین به داشتن اپلیکیشن برای دستگاه های اندروید و ios تنها بسنده نکرده و لذتِ دسترسی به کتاب ها را به دیوایس های رو میزی نیز آورده و نسخه ی ویندوزی این اپلیکیشن را روانه بازار کرده است، که میتوانید نسخه های آن را از اپ استورهای شناخته شده تهیه کنید.

در اپلیکیشن‌کتابچین می‌توانید به آسانی کتاب مورد نظر خود را با دسته بندی منظمی که صورت گرفته، پیدا کنید.

برای خرید یا دانلود هر کتاب کافیست روی آن کلیک کنید تا مشخصاتی همچون معرفی کتاب، ناشر اثر، حجم کتاب و میانگین امتیازات کاربران به آن را مشاهده نمایید.

می توانید به صورت رایگان بخشی از کتاب را مطالعه کنید و اگر همان کتاب مد نظر شما بود نسخه کامل آن را خریداری کنید. در این میان، کتاب هایی به صورت رایگان نیز ارائه می شوند که به راحتی در دسته کتاب های رایگان قابل دسترسی اند.

کتابچین

و اما مژده برای کاربران کتابچینی ...

علاوه بر کتاب های رایگان، کتابچین در مناسبات و ایام مختلف تخفیفاتی تا 50 درصد را روی کتاب ها اعمال می کند که کاربران همیشه کتابخوان محال است این فرصت عالی را برای خرید و دانلود کتاب مد نظرشان از دست بدهند.

محیط نرم افزار:

کتاب های دانلود شده توسط کاربر، فقط در محیط اپلیکیشن قابل مطالعه هستند و مانند سایر کتابخانه های الکترونیکی امکان دسترسی به فایل اصلی آن وجود ندارد.

کاربر می تواند این کتاب ها را در قسمت "کتابخانه ی من" در هدر صفحه ی اصلی اپلیکیشن باتوجه به نوع کتاب (خواندنی، شنیدنی) به صورت آنلاین یا آفلاین مطالعه کند.

کتابچین

محیط کتابخوان کتابچین:

از جمله امکانات کتابچین می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • تنظیم نور صفحه
  • تغییر اندازه قلم
  • تنظیم فاصله بین خطوط
  • نشانه گذاری صفحه
  • هایلایت کردن متن کتاب
  • جستجو در کتاب
  • کامنت گذاری
  • تغییر به حالت شب

جذاب ترین قابلیت کتابچین:

جذاب و جالب ترین قابلیت کتابچین، ماراتن است که چالشی جذاب را میان کتابخوان ها و حتی خود کاربر ایجاد می کند.

کتابچین

آیکون این بخش جذاب در بالای صفحه ی اصلی قرار دارد که برگرفته از رانر ماراتن، هنگام مسابقه است. با دیدن آیکون و نام ماراتن حتما می توان فهمید که تاحدودی مقصود از این نام گذاری چه بوده، پس به توضیح مختصری بسنده می کنیم.

ماراتن کتابچین:

در این بخش از برنامه کاربر می تواند میزان مطالعه خود را به طور دقیق و همچنین و رتبه خود را در مقایسه با سایر کاربران بسنجد. کابر می تواند با دعوت از دوستان خود رقابتی دوستانه را رقم بزند تا یکدیگر را به کتابخوانی ترغیب کنند.

چه رقابتی مفیدتر از کتابخوانی؟!

واحد اندازه گیری در ماراتن، "چین" است که کاربر با فعالیت های مختلف اپ کتابچین میتواند تعداد چین های خود را افزایش دهد و رقابتی جذاب و مفید را با دوستانش تجربه کند.

سخن پایانی ...

کتابچین اپلیکیشنی است که تمام نیازهایی یک فرد را برای کتاب خواندن پوشش داده و با امکانات و بخشهای خاصی که در آن تعبیه شده، میل به خواندن کتاب را در او افزایش خواهد داد.

همین الان کتابچین را از طریق لینکهای زیر دانلود و نصب کرده و تجربه خود را با ما به اشتراک بگذارید:

ارسال نظر