بهترین مراکز تفریحی تهران را بشناسید

با هر سنی که باشید می‌توانید مکانی تفریحی را در تهران پیدا کنید. در این مطلب به معرفی برخی از مراکز تفریحی تهران پرداخته‌ایم که معروف هستند. چه در تهران زندگی می‌کنید و چه برای اقامتی کوتاه راهی پایتخت هستید، این لیست به کارتان خواهد آمد.

بهترین مراکز تفریحی تهران را بشناسید

بام‌لند و دریاچه چیتگر

دریاچه‌ی چیتگر چند سالی است که به غرب تهران رونق داده. دوچرخه‌سواری و پیاده‌روی و دویدن از فعالیت‌هایی هستند که بیشتر به چشم می‌آیند. وسایل بازی و تفریحی هم در اینجا قرار دارد. علاوه بر رستوران و کافه‌های روباز و متنوع، از مراکز خرید بام‌لند هم می‌توانید استفاده کنید.

ایران‌مال

یکی از جدیدترین و بزرگ‌ترین مراکز خرید تهران، ایران مال در غرب است. علاوه بر اینکه از مغازه‌های متعدد و با تنوع بالا می‌توانید خرید کنید، به قسمت‌های تفریحی، سینما، و فودکورت‌های ایران مال هم می‌توانید سر بزنید.

باغ کتاب تهران

از مراکز فرهنگی تهران که هم فضای بیرونی و داخلی زیبایی دارد و برای همه‌ی سنین جذاب است، باغ کتاب تهران را می‌توان نام برد. اینجا در دنیای کتاب می‌توانید غرق شوید. بخش‌های مخصوصی هم برای کودکان قرار گرفته که روز خوشی را برایشان می‌سازد.

پل طبیعت

پل طبیعت در اتوبان مدرس، دو پارک طالقانی و آب و آتش را به هم وصل کرده و به یکی از جاذبه‌ها و مکان‌های تفریحی تهران تبدیل شده. بر روی پل طبیعت می‌توانید قدم بزنید و منظره‌ی کوه‌های شمال تهران را تماشا کنید.

شهربازی ارم

یکی از معروف‌ترین شهربازی‌های تهران، شهربازی ارم است. در هر سنی که باشید، می‌توانید از وسایل بازی و مهیج این پارک استفاده کنید و روزی خاطره‌انگیز را در سفر به تهران برای خود و همسفرانتان بسازید.

خرید بلیط هواپیما تهران

اگر می‌خواهید با هواپیما به تهران و دیگر شهرهای ایران سفر کنید، به راحتی می‌توانید بلیط هواپیمای مقصد خود را از اسنپ‌تریپ خریداری کنید. در بسیاری از روزهای سال امکان خرید بلیط هواپیما با بهترین قیمت برای شما وجود دارد. پس از جستجوی مبدا و مقصد در سایت اسنپ‌تریپ، می‌توانید برای بسیاری از شهرها، بلیط هواپیما را تهیه کنید.

پس از انتخاب تاریخ، امکان فیلتر کردن جستجوی بلیط هواپیما تهران بندر عباس را از نظر قیمت و بیشترین تخفیف دارید. بلیط هواپیما لحظه آخری و بلیط هواپیما سیستمی و چارتری را هم می‌توانید بخرید. تمام اطلاعات پرواز، جریمه کنسلی، و نوع هواپیما در لیست بلیط هواپیما تهران اهواز در اسنپ تریپ قرار گرفته. با عضویت در خبرنامه هم از تخفیف‌های متنوع بر روی بلیط هواپیما تهران کیش باخبر خواهید شد.

ارسال نظر