گزارش سالانه 1400 آی تی بازار- جایگاه متزلزل تکنولوژی در ایران

آی تی بازار اولین و قدیمی ترین سایت 100% تخصصی در زمینه آی تی به زبان فارسی می باشد که از سال 1389 تا کنون مشغول ارائه خدماتی از قبیل اعلام قیمت روز کالاهای دیجیتال، معرفی منابع فروش معتبر (فروشگاه های اینترنتی + فروشگاه های حضوری بازار)، نقد و بررسی مشخصات فنی کالاها، تولید و انتشار جدیدترین اخبار تخصصی فناوری، اعلام تخفیف های ویژه و روزانه فروشگاه ها و سایر خدمات مرتبط با محصولات آی تی و فناوری جهت ارائه به کاربران خود می باشد.

گزارش سالانه 1400 آی تی بازار- جایگاه متزلزل تکنولوژی در ایران

آی تی بازار از 1389 تا 1400

آی تی بازار در سال نخست با ایده بازار اینترنتی تخصصی در زمینه کالاهای دیجیتال و متشکل از یک تیم 3 نفره شروع به فعالیت کرد و علاوه بر گسترش و توسعه اهداف خود در سراسر ایران تیم خود را به مرور گسترش داد.

در طی این 11 سال آی تی بازار تبدیل به یک خانواده 50 نفره گردیده است، خانواده ای متشکل از نخبگان و متخصصان حوزه آی تی کشور تا بتوانند با علاقه و تخصص خود فرآیند خرید در بازار آی تی کشور را بهبود ببخشند.

سال 1400 در بازار آی تی ایران چگونه گذشت؟

همان طور که گفته شد آی تی بازار در طی سال های گذشته قصد خدمت رسانی بیشتر به کاربران و مشتریان خود را داشته و در راستای همین هدف تصمیم به ارائه گزارشی جامع از سال 1400 گرفته است. در این گزارش سعی کردیم با کمک هوش مصنوعی و تحلیل رفتار کاربران عملکرد آن ها در طول سال گذشته را بررسی و تحلیل نماییم.

استقبال بی سابقه خریداران از کالاهای دست دوم در سال 1400

با توجه به کاهش قدرت خرید در میان افراد در طول سال های گذشته و به خصوص سال 1400 تعداد زیادی از افراد برای خرید کالاهای دست دوم اقدام نمودند. بیشترین آمار خرید کالاهای دست دوم در آی تی بازار در طی این سال مربوط می شود به پلی استیشن 2 سونی با حافظه 1 ترابایت، لپ تاپ دل 15N5110 i5-2430M و پی اس 3 سونی 1TB که با افزایش قیمت لپ تاپ و کنسول های بازی با مدل بالاتر مانند PS5 روز به روز افزایش پیدا کرد.

اصلی ترین مواردی که آی تی بازار در این گزارش آن را مورد بررسی قرار داده است:

  1. رویدادهای مهم 1400 در حوزه آی تی و فناوری
  2. مشاغل پردرآمد بازار آی تی
  3. پرفروش ترین کالاهای دیجیتال ( گوشی موبایل ، کامپیوتر و.....) در سال 1400
  4. وضعیت فروش کالاهای دست دوم در بازار آی تی
  5. گارانتی های محبوب و معتبر بازار آی تی ایران
  6. میزان رشد بازار آی تی در سال های اخیر
  7. بازه سنی کاربران و مشتریان
  8. تعداد کاربران و فروشندگان بازار آی تی
  9. قدیمی ترین فروشگاه های فعال در آی تی بازار
  10. محبوب ترین فروشگاه های سال

به نظر شما سرنوشت طرح صیانت چه می شود؟ چه کالاهایی در سال 1401 گران می شوند؟ بیشترین خریداران محصولات آی تی در کدام یک از شهر های ایران هستند؟ پردرآمد ترین مشاغل سال 1400 چه بود؟ شما می توانید برای رسیدن به پاسخ سوال های خود و اطلاع کامل از گزارش بازار آی تی ایران از طریق لینک زیر اقدام نمایید.

گزارش سالانه آی تی بازار از بازار آی تی ایران در سال 1400

ارسال نظر