خرید کاردانو با کارمزد صفر در کف قیمت

کاردانو به عنوان یک بلاک چین نسل سوم، متفاوت‌تر از بیت کوین یا اتریوم عمل می‌کند. از آن جایی که مقیاس‌پذیری یکی از بزرگ‌ترین چالش‌ها برای راه‌اندازی Dapps به صورت گسترده است، کاردانو می‌تواند به پلتفرم انتخابی برای هر کسی که به دنبال راه‌اندازی راه‌حل‌های DeFi است که به اندازه کافی مقیاس‌پذیر بوده و برای رقابت با برنامه‌های کاربردی متمرکز مناسب باشد، تبدیل شود.

خرید کاردانو با کارمزد صفر در کف قیمت

با در نظر گرفتن این موضوع، عاقلانه است که بگوییم ADA یکی از گزینه‌های سرمایه‌گذاری است که ارزش خرید دارد. بسیاری از کارشناسان پیش بینی می‌کنند کاردانو آینده درخشانی خواهد داشت.

آیا ارز دیجیتال کاردانو برای سرمایه‌گذاری خوب است؟

در حال حاضر، کاردانو یکی از پیچیده‌ترین پلتفرم‌های بلاک چین در بازار است که با استفاده از الگوریتم اجماع Ouroboros بر سه مشکل اساسی تمرکززدایی، مقیاس‌پذیری و امنیت که اکثر شبکه‌ها با آن مواجه هستند، غلبه می‌کند.

در سال ۲۰۲۱ پذیرش قراردادهای هوشمند توسط اکوسیستم کاردانو افزایش یافت و در حال حاضر به دلیل معیارهایی مانند غیرمتمرکز بودن و امنیت بالا، مورد توجه توسعه دهندگان Dapps قرار گرفته است. همین موضوع باعث شد امسال یک پروژه متاورس و یک صرافی غیرمتمرکز در بلاک چین آن ساخته شود.

همچنین شایان ذکر است که کاردانو اخیراً کنجکاوی برخی از افراد مشهور برجسته را برانگیخته است. اسنوپ داگ یکی از شناخته شده‌ترین هاست که از خرید کاردانو و در حال حاضر از کاردانو برای NFT های خود استفاده می‌کند.

کاربردهای بلاکچین کاردانو و پیشرفت‌های روز افزون آن موجب ارزشمند شدن کاردانو در گذر زمان می‌شود. دانستن قیمت روز کاردانو و هم چنین خرید آن در قیمت های مناسب می‌تواند سرمایه‌گذاری ارزشمندی برای افراد صبور باشد زیرا به عنوان یک پلتفرم بلاک چین، پتانسیل زیادی دارد. سازگار با محیط زیست است و انواع برنامه‌ها از جمله DeFi و NFT را دارد.

آینده ارز دیجیتال کاردانو

کاردانو در مقایسه با بسیاری از آلت کوین‌های دیگر، دیر وارد بازار ارز دیجیتال شد اما این رمز ارز سرشار از نوآوری است. پتانسیل رشد قیمت کاردانو هنوز بسیار بالاست و می توان به آینده ارز کاردانو امیدوار بود. پیش بینی می‌شود که با راه اندازی پروژه‌های بیشتری بر روی آن، ارزش خرید کاردانو نیز افزایش یابد. کاردانو نه تنها یک ارز دیجیتال پرطرفدار، بلکه به دلیل بنیان قوی یکی از ۱۰ ارز دیجیتال برتر برای خرید و نگهداری طولانی مدت است.

بهترین زمان برای خرید کاردانو

هنگامی که قیمت کاردانو سقوط می‌کند، بهترین زمان برای خرید آن است. برای مثال قصد دارید ۱۰۰ دلار کاردانو بخرید. زمانی که بازار ارز دیجیتال در شرایط نزولی است، با استفاده از ۱۰۰ دلار شما تعداد واحد بیشتری کاردانو می‌توانید خریداری کنید. سپس در صورت تغییر شرایط بازار، سود بیشتری نیز کسب می‌کنید.

بهترین روش برای خرید کاردانو در بازار نزولی استفاده از استراتژی DCA که یک تکنیک سرمایه‌گذاری است می‌باشد. هدف این روش کاهش تأثیر نوسانات بازار با سرمایه‌گذاری مقدار مشخص در یک برنامه منظم است. (به عنوان مثال، خرید ۱۰۰ دلار کاردانو در هر بار اصلاح بازار). بنابراین با استفاده از روش میانگین گیری، می‌توانید نوسانات سرمایه خود را کنترل کنید.

کدام صرافی ایرانی کاردانو می‌فروشد؟

کاردانو به یکی از هیجان انگیزترین ارزهای دیجیتال در جهان تبدیل شده است که اکنون ایرانیکارت خرید و فروش آن را در دسترس کاربران قرار داده است. اگر به ارزش کاردانو در بلندمدت اعتقاد دارید، خرید کاردانو می‌تواند استراتژی خوبی باشد.

ایرانیکارت علاوه بر پشتیبانی از خرید و فروش کاردانو و بیش از ۱۵۰ ارز دیجیتال دیگر، ابزارهایی نیز جهت دسترسی بهتر کاربران به قیمت زنده کاردانو قرار داده تا افراد بتوانند در هر ساعت از شبانه روز قیمت لحظه‌ای کاردانو را به تومان و دلار مشاهده کنند.

خرید کاردانو با کارمزد صفر

اکثر صرافی‌های ارز دیجیتال در دنیا، در ازای خدمات و پلتفرمی که برای معامله در اختیار کاربران قرار می‌دهند، کارمزد دریافت می‌کنند. این کارمزد در هر یک از صرافی‌های رمزنگاری متفاوت است. اضافه شدن کارمزد پلتفرم به کارمزد شبکه (که پرداخت آن اجباری است) باعث بالا رفتن هزینه تراکنش می‌شود. با این حال کاربران می‌توانند در صرافی ایرانیکارت خرید کاردانو را با کارمزد صفر تجربه کنند. به این معنا که تراکنش در صرافی ایرانیکارت هیچ هزینه اضافه‌ای برای کاربران نخواهد داشت. مراحل خرید کاردانو از ایرانیکارت عبارت است از:

۱ ) یک حساب در ایرانیکارت بسازید .

قبل از اینکه بتوانید Cardano را خریداری کنید، باید در ایرانیکارت ثبت نام کنید. پس از اینکه با استفاده از ایمیل خود حساب کاربری را ایجاد کردید، مشخصات شخصی خود را نیز وارد کنید. طبق مقررات مبارزه با پولشویی، باید مدارک شناسایی خود را آپلود کنید.

۲ ) خرید کاردانو

وارد حساب کاربری خود شده و از بخش خرید رمز ارز کاردانو را انتخاب و مراحل ثبت را طی کنید.

ارسال نظر