نصب دوربین مداربسته هایک ویژن

هایک ویژن انتخاب اول تجهیزات نظارتی در جهان محسوب می شود. کاربران و همکاران نظارت تصویری در صورت انتخاب این برند بهترین محصولات را خریداری کرده اند. در سال گذشته برند هایک ویژن برای ششمین سال پیاپی به عنوان برترین و پرفروشترین برند در این زمینه انتخاب شد و در سال جاری در تکاپوی حفظ این عنوان و دفاع از رتبه خود قرار گرفته است. در سال 2022 به دلیل پایان رسیدن شیوع ویروس کرونا در جهان کسب و کار بار دیگر رونق گذشته را گرفته و پیشبینی می شود شرکت هایک ویژن در این سال به تولیدات مهمی دست پیدا کند.

نصب دوربین مداربسته هایک ویژن

پیش از هرچیز باید نکاتی در خصوص هایک ویژن و هایلوک مطرح شود. درواقع هر دوی این برندها در یک شرکت و ساخت کشور چین هستند. هایک ویژن با دو برند هایک ویژن و هایلوک، برترین تولیدکننده تجهیزات نظارتی در جهان به شمار می روند و شعار مهم شرکت هایک ویژن این است که هایک ویژن انتخاب نخست کاربران بوده و همواره برای تمام پروژه ها پیشنهاد می شود. فروشگاه ایران هایلوک به نشانی وبسایت زیر این محصولات را به فروش می رساند:
https://iranhilook.com

هایک ویژن انتخاب اول تجهیزات نظارتی در جهان محسوب می شود. کاربران و همکاران نظارت تصویری در صورت انتخاب این برند بهترین محصولات را خریداری کرده اند. در سال گذشته برند هایک ویژن برای ششمین سال پیاپی به عنوان برترین و پرفروشترین برند در این زمینه انتخاب شد و در سال جاری در تکاپوی حفظ این عنوان و دفاع از رتبه خود قرار گرفته است. در سال 2022 به دلیل پایان رسیدن شیوع ویروس کرونا در جهان کسب و کار بار دیگر رونق گذشته را گرفته و پیشبینی می شود شرکت هایک ویژن در این سال به تولیدات مهمی دست پیدا کند.

برای حرفه ای بودن و انتخاب یک تجهیزات نظارتی بی نقص باید از برند هایک ویژن استفاده کنید؛ چرا که با این انتخاب تمام نیاز شما برآورده خواهد شد و به آنچه از یک سیستم امنیتی قوی انتظار دارید، به دست خواهد آمد. درواقع فروشنده تجهیزات نظارتی با نام هایک ویژن می تواند به راحتی مشتری را متقاعد کند تا از این محصولات استفاده کند. دلایل برتری هایک ویژن نسبت به سایر برندها به شرح زیر است:

قیمت به صرفه نسبت به کارایی محصولات
بهره مندی از چیپست و برد منحصر به فرد هایک ویژن
دارای تنوع بالای محصولات
مقاوم و بادوام
دارای به روزترین تکنولوژی در جهان
عدم کاهش کیفیت تصاویر با گذشت زمان
بهره مندی از هر دو تکنولوژی آنالوگ و تحت شبکه متناسب با نیاز کاربر

اگر می خواهید مقاله ای وجود داشته باشد تا شما را برای یک نصب بی نقص راهنمایی کند و به شما مشاوره دهد باید این مقاله را بخوانید. اگر تا به حال هیچ اطلاعاتی در زمینه فعالسازی تجهیزات نظارتی ندارید، شاید تصور کنید با قرار دادن دوربین مداربسته در فضای موردنظر به تنهایی می توانید به تصویری که می خواهید برسید اما این فقط بخش کوچکی از کار است. شما برای فعالسازی یک تجهیزات نظارتی کامل باید مراحل زیر را طی کنید و بابت آنها هزینه بپردازید:
نصب دوربین مداربسته(تنظیم و جایگذاری)
نصب دستگاه(وصل کردن هارد، آغاز کار و آموزشهای مرتبط)
کابل کشی(به همراه داکت کشی و فلکسی کشی در صورت نیاز)
نصب سوئیچ(فقط برای تکنولوژی تحت شبکه)
جاگذاری رک و باکس(در صورت نیاز)
انتقال تصویر بر روی گوشی تلفن همراه یا رایانه شخصی(در صورت نیاز)
اقتصاد در بحث دوربین مداربسته یک موضوع کلی در خصوص خرید ارزنده محصولات و تجهیزات نظارتی در جهان به شمار می رود و بررسی آن اشاره به خرید محصولات با کیفیت و قیمت مناسب دارد. در فروشگاه ایران هایلوک فرایند تهیه تجهیزات در سه مرحله زیر انجام می شود.
نخست مشاوره
دوم خرید دوربین مداربسته و تجهیزات وابسته به آن مثل دستگاه، هارد و...
سوم نصب و راه اندازی تجهیزات
همانطور که گفته شد شرکت هایک ویژن، محصولات هایلوک را هم در جهان عرضه می کند که به اقتصادی بودن و ارزان قیمت بودن شهرت دارد. هایک ویژن در سطح جهان به عنوان بهترین دوربین مداربسته شناخته می شود که با کیفیت عالی و تنوع بسیار بالای محصولات، تمام نیاز کاربران را برآورده می کند.
فروش ویژه ایران هایلوک شامل تجهیزات نظارتی در این وبسایت اجرایی شده و کاربران می توانند با تخفیف بسیار خوب کالاهای موجود در این سبد را خریداری کنند. در این مقاله اشاره به محصولاتی خواهیم کرد که در فروش ویژه ایران هایلوک قرار گرفته اند.
به طور کلی در فروشگاه ایران هایلوک، با تجربه ترین و زبده ترین کارشناسان نصب همراه کاربران خواهند بود تا پس از خرید برای فعالسازی و راه اندازی این کار را بر عهده بگیرند و آن را به بهترین شکل اجرا کنند. شما می توانید برای مشاوره، خرید و دریافت خدمات نصب با شماره تلفن ثابت 02166735544 یا شماره تلفن همراه 09901220030 تماس بگیرید. در نظر داشته باشید یک نصب خوب دارای ویژگی های زیر است:
تمیز بودن کار و کابلکشی با حداقل میزان متراژ مورد نیاز
اتصال مستحکم تا قطع شدن ارتباط به حداقل ممکن برسد
قرارگیری دوربین مداربسته در بهترین زاویه ممکن برای پوشش هرچه بهتر فضا

مهمترین موردی که در رده بندی برندهای تولیدکننده تجهیزات نظارتی مطرح است، فروش سالانه محصولات آن شرکت است. هایک ویژن چه در ایران و چه در همه جای دنیا دارای بالاترین سطح فروش را در سرتاسر دنیا دارد. این سطح بالا به دلیل ویژگی های بسیار زیاد، قابلیت های گسترده و همچنین کیفیت بسیار خوب است. ویژگی های گسترده هایک ویژن به شرح زیر معرفی می شود:
پوشش دادن نیاز کاربر از لحاظ وضوح تصویر دوربینهای مداربسته
پوشش دادن کاربری های متفاوت دستگاه به لحاظ تعداد کانال
بهره مندی از برد اختصاصی TVI و چیپست اختصاصی آمبرلای آمریکا
دارای بالاترین سطح مقاومت در محصولات
بدون افت تصویر در تکنولوژی تحت شبکه
مجله آس با نام آسمگ هر سال نظر کاربران در سرتاسر جهان در خصوص تجهیزات نظارتی را منتشر می کند و همچنین کارشناسان این نهاد نظرات کارشناسانه خود را اعلام می کنند. رضایت کاربران و همچنین نظرات کارشناسان این نهاد در خصوص برند هایک ویژن در مثبت ترین سطح ممکن خود قرار دارد. این رضایت کاربران بنا به دلایل زیر به دست آمده است:
کمترین سطح خرابی محصولات هایک ویژن
وضوح تصویر واقعی و کیفیت بسیار بالای محصولات
استفاده از به روزترین تکنولوژی
استفاده آسان، نصب ساده و منوی قابل فهم برای همگان
در نظر داشته باشید با خرید محصولات هایک ویژن بهترین تجهیزات نظارتی را از آن خود کرده اید، با این وجود هزینه ای که برای خرید هایک ویژن می کنید، نسبت به خیلی از برندهای دیگر کمتر است. درنظر داشته باشید هایکویژن در فروشگاه ایران هایلوک گرانترین محصولات را ارائه می کند اما در بازار دوربین مدرابسته و تجهیزات نظارتی، محصولات دیگری با برندهای دیگر هستند که از هایک ویژن گرانتر هستند اما کارایی های هایک ویژن را ندارند. نکته ای که در این میان وجود دارد این است که برند هایک ویژن منحصرا در زمینه تجهیزات نظارتی فعالیت دارد؛ از این رو در میان اذهان عمومی کمتر از برندهایی که در تمام زمنیه های الکترونیکی فعالیت دارند، شناخته شده است. برندهایی که هم در زمینه نظارت تصویری فعالیت دارند و هم در دیگر زمینه ها، به شرح زیر هستند:

سامسونگ
بوش
پاناسونیک
سونی
بسیاری از محصولات در تجهیزات نظارتی دارای چیپست و برد یکسان هستند و فقط فرایند سر هم بندی آنها در شرکتهای مختلف انجام می شود. بیشتر بردهای به کار رفته در دوربینهای مداربسته و دستگاه های ضبط و پخش، محصول شرکت سونی است اما آنچه در برند هایک ویژن به کار می رود، یک برند آمریکایی به نام آمبرلا است.

ارسال نظر