مزایای خرید پیج اینستاگرام واقعی چیست؟

این یک استراتژی عالی برای صاحبان مشاغل جدید و کسانی است که مایلند حضور خود را در این پلتفرم از لحظه ارسال پست افزایش دهند. امروزه کسب‌وکار مدرن تبدیل به یک امر تقریباً سخت شده است و رقابت شدیدی بین صاحبان پیج‌های اینستاگرام حاکم است.

مزایای خرید پیج اینستاگرام واقعی چیست؟

پس از انجام نظرسنجی‌های بی شمار و خواندن یکسری وبلاگ در مورد سرعت اجرای صفحه اینستاگرام خود، متوجه شده‌اید که خرید یک پیج اینستاگرام واقعی با تعدادی فالوور می‌تواند ایده خوبی باشد.

این یک استراتژی عالی برای صاحبان مشاغل جدید و کسانی است که مایلند حضور خود را در این پلتفرم از لحظه ارسال پست افزایش دهند. امروزه کسب‌وکار مدرن تبدیل به یک امر تقریباً سخت شده است و رقابت شدیدی بین صاحبان پیج‌های اینستاگرام حاکم است.

با این حال یک استراتژی بسیار ساده‌تر اما بسیار موثری وجود دارد که برخی از کسب‌وکارهای هوشمند از آن استفاده می‌کنند. به سادگی یک ارائه دهنده خدمات آنلاین رسانه اجتماعی قابل اعتماد و معتبر پیدا کنید و حساب‌های اینستاگرام بخرید. در ادامه قصد داریم شما را با مزایای خرید پیج اینستاگرام واقعی آشنا کنیم، پس تا آخر همراه ما باشید‌.

 1. نرخ تعامل بالا

اینستاگرام نسبت به دیگر پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی، نرخ تعامل بالاتری بین کاربران دارد. برآوردهای قابل اعتماد، نرخ تعامل آن را بیش از 10 برابر نسبت به سایر رسانه‌های اجتماعی دیگر نشان می‌دهد.

به عبارت دیگر این بدان معناست که برای تعداد کاربر یکسان در این پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی، کاربران اینستاگرام با نرخ بالاتری محتوا را به اشتراک می‌گذارند.

بنابراین اگر پیج اینستاگرام بخرید و فالوور خود را در اینستاگرام افزایش دهید، محبوبیت بالاتری از برند و محصولات شما زودتر و سریع‌تر گسترش می‌یابد. بنابراین علاقه افراد به کسب‌وکار شما با تمام مزایایی که به همراه دارد با سرعت بیشتری گسترش می‌یابد.

 1. دیده شدن برند

برای کسب‌وکارهای جدید و کوچک که کمتر در بازار شناخته شده‌اند، خرید پیج اینستاگرام واقعی راه‌حلی ایده‌آل است. اگر مردم چیزی در مورد کسب‌وکار شما، برندها و محصولات آن ندانند، کسب‌وکار شما رونق یا رشد نخواهد کرد. خرید اکانت‌های اینستاگرام، دید کسب‌وکار شما را در بازار افزایش می‌دهد.

 1. شهرت بیشتر

این یک راه خوب برای کسب شهرت است. البته همیشه به یاد داشته باشید که افزایش تعداد کامنت‌ها و لایک‌ها باید با محتوای باکیفیت تبلیغاتی که پست می‌کنید مرتبط باشد. شهرت خوب گامی برای ایجاد وفاداری در میان طرفداران شماست.

 1. پیوند به سایر پلتفرم‌ها

اگر اکانت اینستاگرام بخرید و تعداد فالوورهای خود را افزایش دهید، دسترسی بیشتری به بازار خواهید داشت. این را می‌توان با پیوند زدن حساب خود به سایر پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی آنلاین بیشتر تقویت کرد و دسترسی شما را به بازار افزایش داد.

 1. پیشرفت روزافزون

دنیای تجارت امروز به مکانی سخت و بسیار رقابتی تبدیل شده است. این ضروری است که همیشه سعی کنید و جلوتر از گروه بمانید. یک راه هوشمندانه و آسان برای انجام این کار، خرید پیج و بهبود و محبوبیت تصویر برندتان است.

افزایش تعداد فالوورهای شما به‌طور خودکار تعداد نظرات و لایک‌های شما را افزایش می‌دهد. علایق سایر کاربران برانگیخته شده و آن‌ها می‌خواهند در مورد این تجارت که همه در مورد آن صحبت می‌کنند، بیشتر بدانند. به یاد داشته باشید، شناخته شدن و صحبت در مورد آن همیشه هدف اصلی هر استراتژی بازاریابی بوده است.

 1. سهولت استفاده

در میان تمام پلتفرم‌های آنلاین، اینستاگرام احتمالاً ساده‌ترین برنامه برای استفاده است. دلیل آن این است که یک رسانه بصری است که در درجه اول از عکس‌ها و فیلم‌ها استفاده می‌کند. بنابراین کاربران آن را بسیار آسان و راحت می‌یابند.

"صرفه‌ جویی در زمان با خرید پیج اینستاگرام"

 1. صرفه‌ جویی در زمان

این امر باعث می‌شود شما زمان زیادی را وقت جذب فالوور و لایک نکنید و به سرعت به نتیجه برسید. همچنین اعتبار پیج بالا می‌رود و مخاطبان اعتماد بیشتری به شما خواهند کرد.

از دیگر مزایای خرید پیج اینستاگرام می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • داشتن تعداد قابل توجه فالوور از همان ابتدا
 • امکان داشتن تعداد زیادی مشتری بالقوه در حساب
 • سهولت جذب مخاطب به دلیل تعداد فالوورهای زیاد بر اساس نظریه اثبات اجتماعی
 • نرخ تعامل بالای صفحه در مقایسه با حساب‌های جدید ساخته شده
 • اعتبار بالاتر در اینستاگرام به دلیل سن صفحه

معایب خرید اکانت اینستاگرام

ویژگی‌هایی که در بالا ذکر شد، مزایای خرید یک حساب کاربری بود که ممکن است در ابتدا کارآمد باشد. اما برخی از جنبه‌های نامطلوب وجود دارد که می‌تواند اثرات مخربی بر روی حساب خریداری شده داشته باشد. این موارد شامل:

 • پس از تغییر نام و موضوع اکانت اینستاگرام، نرخ تعامل آن به طور معمول تا 70 درصد کاهش می‌یابد.
 • اگر شروع به حذف همه پست‌ها و تغییر نام حساب کنید، اینستاگرام ممکن است اکانت را غیرفعال کند، زیرا اینستاگرام از فروش اکانت‌ها جلوگیری می‌کند و چنین فعالیتی یک پرچم قرمز است.
 • اگر فالوورها به یک حساب کاربری به طور اساسی جایگاه یا نام آن را تغییر دهند، احتمال کمتری دارد که به آن اعتماد کنند. در صورت خرید یک حساب مطمئن شوید که قبلاً کاری را انجام می‌دهند که به آن علاقه دارید.

برای مثال اگر امیدوارید یک محصول کاهش وزن را تبلیغ کنید، یک حساب کاربری خریداری کنید. حسابی که قبلاً در مورد کاهش وزن، ورزش یا سبک زندگی سالم است. یک حساب ارزان در مورد حیوانات انتخاب نکنید.

 • پیدا کردن و خرید یک حساب کاربری خوب در اینستاگرام سخت است. تعداد زیادی از آن‌ها که برای فروش هستند، با تعداد زیادی فالوور جعلی افزایش یافته است.
ارسال نظر