برنامه جوکر کی پخش می‌شود؟ | روز و ساعت مسابقه جوکر در شبکه خانگی

برنامه جوکر متفاوت‌ترین مسابقه این روزهای شبکه نمایش خانگی است. در این برنامه هشت نفر از کمدین‌های سینمای ایران دور هم جمع شده‌اند که به چیزی نخندند. این رئالیتی شو از پلتفرم فیلیمو پخش می‌شود. اما برنامه جوکر کی پخش می‌‌شود؟

برنامه جوکر کی پخش می‌شود؟ | روز و ساعت مسابقه جوکر در شبکه خانگی

برنامه جوکر کی پخش می‌شود؟

شبکه نمایش خانگی این روزها به بستر مناسبی برای ارائه ایده‌های جدید و تازه تبدیل شده است. به طوری که پلتفرم‌های VOD‌ تلاش می‌کنند مسابقات، سریال و تاک‌شوهای مختلفی را برای مخاطبین پخش کنند. با این اوصاف، اخیرا پخش برنامه جوکر در فیلیمو منتشر شده که مورد توجه کاربران قرار گرفته است.

برنامه جوکر یک مسابقه رئالیتی شو با قوانین عجیب و غریب است. رئالیتی شو (Reality Show) به برنامه‌هایی می‌گویند که همه اتفاقات در لحظه ضبط می‌شود و توسط کارگردان هیچ کات و توقفی به صحنه‌ها نمی‌خورد. بنابراین، تمام اتفاقات رخ داده در برنامه واقعی هستند.

روز و ساعت پخش برنامه جوکر در فیلیمو

پلتفرم فیلیمو روزهای شنبه ساعت ۸ صبح برنامه جوکر را پخش می‌کند. تا کنون دو قسمت از این مسابقه در این پلتفرم منتشر شده است.

موضوع برنامه جوکر سیامک انصاری چیست؟

در مسابقه جوکر ۸ نفر از کمدین‌های سینمای ایران در یک اتاق بزرگ دورهم جمع‌ می‌شوند. آنها باید به مدت ۶ ساعت، در نخندیدن به اتفاقات باید رقابت کنند.

در واقع کمدین‌ها باید با کارهای مختلف همدیگر را بخندانند، اما در این مسابقه کسی حق خندیدن ندارد. هرکس که به موضوعی بخندد از مسابقه حذف خواهد شد. این اتفاق تا زمانی که یک نفر باقی بماند ادامه پیدا خواهد کرد.

برنامه جوکر کی پخش می شود سیامک انصاری مسابقه جوکر را اجرا می‌کند

شعار این برنامه «هرکسی بخنده باخته!» است که به قانون اصلی مسابقه جوکر اشاره می‌کند. سیامک انصاری به عنوان داور و مجری این برنامه حضور دارد. وی از طریق دوربین‌های نصب شده در اتاق، تمام رفتارهای کمدین‌ها را رصد می‌کند.

سام درخشانی، امیر مهدی ژوله، امین حیایی، رضا نیکخواه، بیژن بنفشه‌خواه،‌ هومن حاجی عبداللهی، امیر کاظمی و سهیل مستجابیان شرکت‌کنندگان برنامه جوکر هستند. شایان ذکر است که این مسابقه به صورت فصلی تولید می‌شود و در هر فصل، میزبان ۸ بازیکن خواهد بود.

رکورد تعداد تماشای مسابقه جوکر

جالب است بدانید، این برنامه در ۱۶ ساعت اولیه پخش قسمت اول، به رکورد ۱۰ میلیون و ۲۴۹ هزار و ۳۸۰ دقیقه تماشا رسیده است. این آمار به خوبی نشان می‌دهد مخاطبین از برنامه جوکر استقبال کرده‌اند.

نظر شما درباره برنامه جوکر سیامک انصاری چیست؟ آیا این مسابقه را تماشا کرده‌اید؟ لطفا نظرات خود را با کلیک در میان بگذارید.

ارسال نظر