نبرد اوشن مستر در تریلر جدید آکوآمن!

رسانه کلیک - اوشن مستر شخصیت ابر شرور و ضد قهرمانی سری کامیک های دی سی است. در آخرین تریلر منتشر شده از آکوامن، شاهد صحنه ای از نبرد اوشن مستر هستیم. 

نبرد اوشن مستر در تریلر جدید آکوآمن!

اوشن مستر شخصیتی با نام اصلی اُورم ماریوس، ضد ابر قهرمان و برادر ناتنی شخصیت اصلی فیلم یعنی آکوامن است. آکوامن فرمانروای دورآگاه آتلانتیس و اقیانوس‌های واقع در کره زمین است، و به عنوان یک آتلانتین دارای قدرت و سرعت باورنکردنی و همچنین توانایی فرمان به تمامی موجودات دریایی است. اگرچه خاستگاه شخصیت اوشن مستر چندین مرتبه دستخوش تغییرات شده، اما او اغلب خواهان تصرف تاج‌ و تخت پادشاهی برادرش است.

در حالی که تنها یک ماه به رونمایی از فیلم سینمایی آکوامن باقی مانده، تریلر جدیدی از این فیلم منتشر شده است که شخصیت اوشن مستر را در حال نبرد به نمایش می گذارد. هیچ ابر قهرمانی در دنیا بدون وجود یک دشمن اصلی موفق نخواهد بود. اوشن مستر در این فیلم رهبری ارتشی را به عهده دارد تا جایگاه برادرش را بگیرد و دنیا را تحت سلطه خود در بیاورد. در تریلر جدید منتشر شده از آکوامن بخشی از این لشکرکشی به نمایش گذاشته شده است.

شخصیت ابرشرور اوشن مستر شخصیت ابرشرور اوشن مستر

گفتنی است پاتریک ویلسون در فیلم رو به اکران آکوامن به کارگردانی جیمز وان وظیفه بازی در این نقش را بر عهده دارد.

پیش از این نیز تصاویری از پشت صحنه فیلم آکوامن منتشر شده بود که نیروهای شرور اوشن مستر را که شبیه موجودات فضایی طراحی شده اند، به نمایش گذاشته بود.

آکوامن در تاریخ ۲۱ دسامبر ۲۰۱۸ برابر با۳۰ آذر ۱۳۹۷ اکران می‌شود. جیمز وان کارگردانی آکوامن را برعهده داشتی و ویل بیل فیلمنامه نویس این فیلم سینمایی است.

ارسال نظر