احتمال حضور جان سینا در دنیای سینمایی مارول

رسانه کلیک - احتمال پیوستن جان سینا به دنیای سینمایی مارول وجود دارد. این ورزشکار و بازیگر به تازگی در حساب اینستاگرام خود تصویری از سپر کاپیتان آمریکا منتشر کرده است.

احتمال حضور جان سینا در دنیای سینمایی مارول

کریس ایوانز در گذشته نه چندان دور خبر از جدایی خود از دنیای سینمایی مارول (MCU) داد ( کریس ایوانز از نقش کاپیتان آمریکا و دنیای سینمایی مارول خداحافظی کرد ). در حال حاضر بازیگری برای نقش کاپیتان آمریکا انتخاب نشده است؛ با این حال احتمال حضور جان سینا در این نقش وجود دارد.

این ورزشکار و بازیگر به تازگی تصویری از سپر کاپیتان آمریکا در حساب اینستاگرام خود منتشر کرده که البته در این پست توضیحی وجود ندارد. در گذشته جان سینا تصویری از سریال واچمن شبکه HBO نیز در اینستاگرام خود منتشر کرده بود ( سریال Watchmen به شبکه HBO می آید ). با توجه به این موضوع، نمی توان حضور این ورزشکار را در دنیای سینمایی مارول تایید کرد.

سینا یکی از طرفداران دنیای کمیک محسوب می شود و با توجه به فیزیک بدنی خود، می تواند یکی از گزینه های مناسب برای ایفای نقش کاپیتان آمریکا باشد.

بر اساس اطلاعات منتشر شده، دیزنی در حال توسعه سریال هایی با حضور شخصیت های سم ویلسون و باکی بارنز به عنوان جایگزین کاپیتان آمریکا است. در صورتی که جان سینا به عنوان کاپیتان آمریکای جدید معرفی شود، باید منتظر بمانیم تا استودیوی مارول برنامه های خود را اعلام کند.

قسمت جدید فیلم اونجرز که دنباله فیلم انتقام جویان: جنگ ابدیت محسوب می شود، سال آینده در تاریخ 3 مه روی پرده سینما قرار می گیرد. در این فیلم شاهد حضور بازیگران قسمت قبلی خواهیم بود.

در فیلم اونجرز 4 بازیگرانی مانند کریس ایوانز، اسکارلت جوهانسون، رابرت داونی جونیور، کریس همسورث، بری لارسون و کاترین لانگفورد به ایفای نقش می پردازند ( کاترین لانگفورد به جمع بازیگران فیلم انتقام جویان 4 پیوست ). در حال حاضر نام رسمی این فیلم اعلام نشده است

ارسال نظر