سریال Lethal Weapon برای فصل چهارم تمدید نمی شود

رسانه کلیک - ادامه ساخت سریال Lethal Weapon از سوی فاکس لغو شد. علاقه‌ مندان به سریال اسلحه مرگبار شاهد پخش 3 فصل از آن بودند.

سریال Lethal Weapon برای فصل چهارم تمدید نمی شود

پس از سه فصل و پخش قسمت هایی از پشت صحنه، تولید ادامه سریال اسلحه مرگبار از سوی فاکس لغو شد. مجموعه فیلم Lethal Weapon با بازی مل گیبسون و دنی گلاور طرفداران زیادی دارد و این زوج، محبوبیت بالایی را در میان علاقه مندان به سینما پیدا کرده بودند.

در سال 2016 و نزدیک به 20 سال پس از اکران فیلم Lethal Weapon 4، فاکس تصمیم به تولید سریالی بر اساس آن گرفت. در دو فصل اول سریال Lethal Weapon شاهد نقش آفرینی دیمون وینز و کلین کرافورد بودیم.

در فصل سوم، شان ویلیام اسکات به این سریال اضافه شد؛ با این حال حضور این شخصیت نیز نتوانست مانع از توقف تولید آن شود. بر اساس گزارشی از سوی Deadline، فاکس امروز بیانیه ای مبنی بر توقف تولید و پخش این سریال منتشر کرده است.

در حالی که این سریال امتیازات بالایی کسب کرده، در پشت صحنه درگیری زیادی میان بازیگران آن در جریان بوده است. پس از اتمام فصل دوم سریال، بازیگران اصلی آن با یکدیگر صحبت نمی کردند!

این مشکلات باعث شد یکی از بازیگران اصلی، کلین کرافورد از پروژه اخراج و با شان ویلیام اسکات جایگزین شود. این موضوع چندان به مذاق بینندگان خوش نیامد و فصل سوم در مقایسه با فصل های قبلی، امتیازات کمتری کسب کرد.

علاوه بر این موضوع، دیمون وینز اعلام کرد به علت مشکلات سلامتی نمی تواند در فصل چهارم به ایفای نقش بپردازد. این موارد باعث شد فاکس از تولید فصل چهارم سریال اسلحه مرگبار منصرف شود.

در حالی که این سریال توانست با بازیگران اصلی خود در دو فصل اول لحظات شیرینی را برای بینندگان خلق کند، مشکلات پشت صحنه باعث جدایی اعضای تیم و در نهایت توقف تولید آن شد.

ارسال نظر