فروش بالاتر از انتظار فیلم Pokemon: Detective Pikachu در افتتاحیه

رسانه کلیک - فیلم Pokemon: Detective Pikachu به تازگی اکران شده است. این فیلم در افتتاحیه خود فروشی برابر با 57.4 میلیون دلار را تجربه کرده است.

فروش بالاتر از انتظار فیلم Pokemon: Detective Pikachu در افتتاحیه

فیلم Pokemon: Detective Pikachu نتوانست در باکس آفیس، فیلم انتقام جویان: پایان بازی را شکست دهد. انتقام جویان 4 برای سومین هفته متوالی توانست در صدر باکس آفیس قرار بگیرد.

فیلم پوکمون کارآگاه پیچاکو در افتتاحیه خود فراتر از انتظار ظاهر شد و توانست فروش مناسبی را تجربه کند. در حالی که پیش بینی ها به فروش 50 تا 55 میلیون دلاری این فیلم اشاره می کردند، کارآگاه پیچاکو فروشی برابر با 57.4 میلیون دلار داشته است. فیلم اونجرز 4 در سومین هفته اکران خود، 61.7 میلیون دلار فروخته است.

فروش خانگی فیلم Avengers: Endgame با توجه به آمار جدید، از مرز 700 میلیون دلار عبور کرده است. این فیلم که تنها 16 روز از اکران آن می گذرد، فروش خانگی برابر با 722.1 میلیون دلار داشته است.

فیلم پوکمون کارآگاه پیچاکو امتیازهای مختلفی را از سوی منتفدان دریافت کرده است؛ با این حال در CinemaScore شاهد کسب امتیاز -A از سوی آن هستیم. انتظار می رود فروش جهانی این فیلم در اولین هفته اکران در محدوده 90 تا 100 میلیون دلار قرار بگیرد.

این فیلم توسط راب لترمن کارگردانی شده و بازیگرانی مانند جاستیس اسمیت، کاترین نیوتون و کن واتانابه در آن به ایفای نقش پرداخته اند. در این فیلم از صدای رایان رینولدز استفاده شده است.

فیلم انتقام جویان: پایان بازی که توسط برادران روسو کارگردانی شده، توانسته رکوردهای زیادی را به نام خود ثبت کند. فروش جهانی این فیلم از مرز 2 میلیارد دلار عبور کرده است ( فروش فیلم انتقام جویان 4 از مرز 2 میلیارد دلار عبور کرد ).

در این فیلم بازیگران زیادی به ایفای نقش پرداخته اند که از میان آن ها می توان به رابرت داونی جونیور، مارک رافلو، کریس همسورث، اسکارلت جوهانسون، جرمی رنر، دان چیدل، پل راد، بری لارسون، کارن گیلان، دانای گوریرا، بردلی کوپر و جاش برولین اشاره کرد.

ارسال نظر