تماشا کنید: تریلر آخرین قسمت سریال Game of Thrones

رسانه کلیک - تریلر آخرین قسمت سریال Game of Thrones منتشر شد. هفته آینده آخرین قسمت از فصل 8 سریال تاج و تخت پخش می شود.

تماشا کنید: تریلر آخرین قسمت سریال Game of Thrones

تریلر آخرین قسمت سریال گیم اف ترونز منتشر شد. قسمت آخر این سریال پرطرفدار هفته دیگر پخش می شود. شبکه HBO در سال های اخیر موفق شده با سریال تاج و تخت بینندگان زیادی را جذب و رکوردهای مختلفی را به نام خود ثبت کند.

سریال Game of Thrones بر اساس نوشته های جرج آر. آر. مارتین ساخته شده است، البته نویسندگان برای ادامه سریال مجبور به اضافه کردن بخش هایی به نوشته اصلی شده اند.

قسمت ششم نه تنها آخرین قسمت فصل 8، بلکه آخرین قسمت تاج و تخت نیز محسوب می شود. در این سریال پرطرفدار دنریس تارگرین توانست با قدرت پادشاه را شکست دهد. در قسمت آخر باید منتظر واکنش افراد باقی مانده در سریال نسبت به این موضوع باشیم.

به تازگی شبکه HBO تریلر آخرین سریال گیم اف ترونز را منتشر کرده؛ با این حال هنوز عنوان این قسمت مشخص نشده است. در این تریلر شاهد استفاده از پلان های قسمت پنجم هستیم.

سریال گیم اف ترونز

انتظار می رود قسمت آخر این سریال سورپرایزهای بزرگی برای طرفداران داشته باشد. بر اساس این تریلر، دنریس برای رسیدن به پادشاهی مشکلی ندارد، اما احتمال تغییر در این موضوع وجود دارد.

آخرین قیمت سریال تاج و تخت در تاریخ 19 مه (29 اردیبهشت) توسط شبکه HBO پخش می شود. این احتمال وجود دارد که این قسمت بتواند رکورد تعداد بینندگان را جابه‌جا کند.

اولین قسمت سریال Game of Thrones در تاریخ 17 آوریل 2011 پخش شد. این سریال با استقبال بالایی از سوی ببیندگان و منتقدان مواجه شد و توانست درآمد بالایی برای سازندگان و همچنین بازیگران آن در پی داشته باشد. این سریال دارای 67 قسمت است.

در 8 فصل سریال تاج و تخت بازیگران زیادی به ایفای نقش پرداخته اند که البته برخی از آن ها در تمام 8 فصل حضور نداشته اند. شان بین، سوفی ترنر، ریچارد مدن، میسی ویلیامز و کیت هرینگتون تعداد اندکی از بازیگران این سریال محبوب هستند.

ارسال نظر