پیش بینی فروش 200 میلیون دلاری فیلم شیر شاه 2019 در افتتاحیه

رسانه کلیک - فیلم شیر شاه 2019 در تابستان سال جاری میلادی اکران می شود. انتظار می رود این فیلم لایو اکشن تبدیل به بزرگترین افتتاحیه فیلم بازسازی شده دیزنی شود.

پیش بینی فروش 200 میلیون دلاری فیلم شیر شاه 2019 در افتتاحیه

در سال های اخیر شرکت دیزنی برخی از انیمیشن های کلاسیک خود را بازسازی کرده و درآمد بالایی را به حساب سهامداران خود واریز کرده است. در سال 2010 شاهد اکران فیلم آلیس در سرزمین عجایب بودیم که فروشی برابر با 1 میلیارد دلار را تجربه کرد.

در سال 2016 فیلم کتاب جنگل روی پرده سینما قرار گرفت و در سال 2017 نیز فیلم دیو و دلبر اکران شد و با فروش 1.2 میلیارد دلاری به کار خود پایان داد.

در حال حاضر فیلم علاءالدین روی پرده سینما قرار دارد و در تابستان نیز فیلم شیر شاه 2019 اکران می شود. شیر شاه یکی از محبوب ترین انیمیشن های دیزنی محسوب می شود، در همین راستا انتظار می رود شیرشاه 2019 افتتاحیه بسیار باشکوهی داشته باشد.

تا به امروز شاهد انتشار چندین تریلر از این فیلم لایو اکشن بودیم که عطش طرفداران را برای اکران آن بیش از پیش افزایش داده است ( آمار بازدید اولین تریلر فیلم The Lion King از مرز ۲۰۰ میلیون بار عبور کرد ).

تریلر فیلم The Lion King

به تازگی گزارشی در رابطه با میزان فروش این فیلم در افتتاحیه آن توسط Box Office Pro در اختیار رسانه ها قرار گرفته است. انتظار می رود میزان فروش این فیلم در محدوده 180 تا 230 میلیون دلار قرار بگیرد.

در صورتی که شیر شاه 2019 بتواند به فروشی بالاتر از 200 میلیون دلار دست پیدا کند، تبدیل به بزرگترین افتتاحیه فیلم بازسازی شده لایو اکشن دیزنی می شود. در حال حاضر این رکورد در اختیار فیلم دیو و دلبر با فروش 174 میلیون دلار قرار دارد.

انتظار نمی رود این فیلم در باکس آفیس جهانی بتواند رکوردی را به نام خود ثبت کند چرا که فیلم انتقام جویان پایان بازی بسیاری از رکوردها را جابه‌جا کرده و شکست آن بسیار سخت خواهد بود ( فیلم انتقام جویان پایان بازی رکورد باکس آفیس را جابه‌جا کرد ).

برخی پیش بینی ها به فروش خانگی 600 میلیون دلاری فیلم شیرشاه 2019 اشاره می کنند. دیزنی در سال های آینده، فیلم های بازسازی شده بیشتری را اکران خواهد کرد.

ارسال نظر