تراویس نایت فیلم Uncharted را کارگردانی می کند

رسانه کلیک - تراویس نایت کارگردانی فیلم Uncharted را بر عهده می گیرد. تام هالند از جمله ستارگانی است که در این فیلم ایفای نقش خواهد کرد.

تراویس نایت فیلم Uncharted را کارگردانی می کند

با توجه به گزارش های جدید، به نظر می رسد که برنامه ساخت مجموعه فیلم های مربوط به بازی ویدیویی محبوب Uncharted ادامه خواهد داشت. تراویس نایت، کارگردان فیلم های معروفی مانند Bumblebee و Kubo and the two strings، در حال مذاکره برای پیوستن به استودیو است. پس از کنار رفتن دان تارختنبرگ (کارگردان جاده 10 کلاورفیلد)، نایت تصمیم گرفته عهده دار ساخت فیلم مهیج Uncharted شود. جالب اینکه تراختنبرگ، چهارمین کارگردانی بوده که از ساخت این فیلم پر دردسر منصرف شده است! دویل اراسل (کارگردان Silver Linings Playbook) و ست گوردن (کارگردان Horrible Bosses) نیز از جمله افرادی هستند که از کارگردانی آنچارتد دست کشیده اند.

مجموعه بازی های ویدیویی Uncharted داستان یک جستجوگر گنج به نام نیتن دریک را حکایت می کنند. وی به همراه دوستان خود یعنی سالی و النا به منظور یافت اشیای باستانی به دور دنیا سفر می کنند و در طول این مسیر، با راهزنان، دزدان دریایی و تبهکاران متعددی مواجه می شوند. با این حال ماجراجویی های دریک و دوستانش در نهایت تعادل را به دنیا باز می گرداند.

تام هالند در فیلم Uncharted

بازیگر جوان و دوست داشتنی نقش اسپایدرمن، تام هالند در فیلم Uncharted و در نقش نیتن دریک ظاهر خواهد شد. این فیلم قرار بود تا در اوایل سال 2020 به نمایش درآید، اما با تعویض کارگردان ها، تاریخ عرضه آن به دسامبر 2020 محول شد. حال با جدایی تراختنبرگ و پیوستن نایت، هنوز مشخص نیست که آیا زمانبندی ساخت این فیلم هیجانی، تغییری پیدا خواهد کرد یا خیر. خبرگزاری های اخیر پیش بینی کرده اند که محصول جدید استودیوی سونی، در بهترین حالت سال 2021 به اکران درمی آید. همانطور که می دانید، در این سال فیلم های مطرحی مانند Indiana Jones 5 ،Jurassic World 3 و Batman به نمایش گذاشته می شوند. باید دید که آیا آنچارتد می تواند در بین این فیلم های دیدنی به موفقیت مطلوبی برسد یا خیر.

ارسال نظر