تاریخ انتشار نسخه بلوری فیلم Joker اعلام شد

رسانه کلیک - طرفداران فیلم Joker به زودی می توانند شخصیت محبوب و دیوانه شهر گاتهام را به همراه محتویات اضافی، توسط بلوری روی نمایشگرهای بزرگ تماشا کنند.

تاریخ انتشار نسخه بلوری فیلم Joker اعلام شد

کمپانی برادران وارنر به تازگی از تاریخ عرضه بلوری فیلم جوکر و محتویات اضافی آن رونمایی کرد. فیلم Joker نخستین فیلم مناسب برای بزرگسالان بوده که فروش آن در سطح جهانی از مرز یک میلیارد دلار عبور کرده است. حال طرفداران شاهزاده دلقک می توانند شخصیت محبوب خود را از طریق رسانه های دیجیتالی و بلوری تماشا کنند.

داستان فیلم جوکر با هنرنمایی واکین فینیکس و کارگردانی تاد فیلیپس، در شهر خیالی گاتهام اتفاق می افتد و به زندگی بزرگترین دشمن بتمن اشاره می کند. آرتور فلک یا همان جوکر، مردی گوشه گیر و جدامانده از جامعه بوده که در برهه های متفاوت از زندگی خود، مورد قلدری و زورگویی قرار گرفته است. وی با ناامیدی تمام تلاش خود را می کند همانند موری فرانکلین (رابرت دنیرو) به یک کمدین معروف تبدیل شود. اما با وخیم تر شدن اوضاع و افزایش فشارهای اجتماعی، شخصیت آرتور مستاصل به یک جوکر دیوانه تغییر می یابد.

با توجه به تاریخ های اعلام شده به وسیله کمپانی برادران وارنر، طرفداران این شخصیت خنده رو می توانند نسخه دیجیتالی فیلم جوکر را از تاریخ 17 دسامبر دانلود کرده و از تماشای آن لذت ببرند. نسخه بلوری این فیلم نیز از 7 ژانویه در دسترس مخاطبان قرار خواهد گرفت. به منظور افزایش هیجان مخاطبان، یک ویدیوی 21 ثانیه ای در فضای توییتر منتشر شده که حاوی صحنه هایی از چهره گریم شده و بدون گریم آرتور و همچنین خنده جوکر توسط واکین فینیکس در طول این ویدیو است. در پایان نیز رقص معروف جوکر روی پله ها و تاریخ عرضه نشان داده می شود.

بلوری فیلم جوکر

یکی از موضوعات مورد بحث درباره فیلم Joker این است که آیا قسمت دوم این فیلم مهیج در آینده ساخته می شود یا خیر. شایعات متعددی پیرامون دنباله دار بودن داستان شخصیت شرور گاتهام وجود دارد، اما فیلیپس هیچ اشاره ای به قسمت دوم فیلم جوکر نکرده است.

فیلم جوکر همانند هر فیلم دیگری، دارای منتقدان و طرفداران خاص خود است. برخی بر این باورند که جوکر به دلیل ترغیب خشونت، تاثیر نامطلوبی روی مخاطب می گذارد. با این حال علیرغم مشاجره های متعدد، به هیچ وجه نمی توان منکر اجرای فوق العاده فینیکس شد. تبدیل این بازیگر از یک مرد عاجز و درمانده به مغز متفکر مجرمین گاتهام، بدون شک لایق جایزه اسکار است.

بدیهی است که نسخه های دیجیتالی و بلوری فیلم Joker مورد استقبال فراوانی قرار خواهد گرفت. هواداران بسیاری مشتاق دیدن دوباره بهترین اجرای سال 2019 با کیفیت بهتری هستند.

ارسال نظر