تراویس نایت از ساخت فیلم آنچارتد دست کشید

رسانه کلیک - ظاهرا فیلم آنچارتد ششمین کارگردان خود را نیز از دست داد. تراویس نایت دلیل کناره گیری خود از ساخت این فیلم ماجراجویی را اشکال در زمانبندی می داند.     

تراویس نایت از ساخت فیلم آنچارتد دست کشید

طبق گزارش نشریه Deadline، کارگردان دیگری از ساخت فیلم Uncharted کناره گیری کرد. فیلم ماجراجویی آنچارتد که بر اساس مجموعه بازی های محبوب شبیه به ایندیانا جونز ساخته می شود، کارگردان دیگری را از دست داد.

ظاهرا تراویس نایت، کارگردان جدیدترین اسپین آف مجموعه فیلم های تبدیل شوندگان یعنی BumbleBee، مجبور شده تا به دلیل مشکلات مربوط به برنامه ریزی ها و زمانبندی های نامناسب، از پروژه ساخت فیلم آنچارتد دست بکشد. تام هالند، نقش اصلی در این فیلم یعنی نیتن دریک را بر عهده دارد. اما این بازیگر سرشناس متعهد به ایفای نقش در فیلم جدید کمپانی مارول، قسمت جدید مجموعه فیلم های پرطرفدار اسپایدرمن است که ضبط آن از تابستان سال جاری آغاز می شود. البته طبق گزارش های دریافت شده، سونی باز هم قصد دارد تا فیلم آنچارتد را بسازد، اما با کارگردان جدید و تاریخ عرضه دیرتر از موعد. قبلا قرار بود که Uncharted در 18 دسامبر سال 2020 روی پرده سینما قرار بگیرد.

فیلم Uncharted

سری بازی های آنچارتد، یک موفقیت بزرگ برای کمپانی سونی به شمار می آیند، چرا که این شرکت توانسته مبلغی بیش از 41 میلیون دلار را بابت فروش آن ها به دست آورد. با این حال ساخت فیلم آنچارتد تاریخچه پر فراز و نشیبی را تاکنون طی کرده است. اولین مذاکرات برای ساخت این فیلم به سال 2008 و پس از انتشار اولین بازی آنچارتد باز می گردد، اما هنوز خبری از عرضه نهایی Uncharted نیست.

تراویس نایت، ششمین کارگردانی بوده که قید ساخت این فیلم ماجراجویی را زده است. جالب اینکه سابقه ساخت این فیلم به زمانی بر می گردد که مارک والبرگ برای هنرنمایی در نقش دریک انتخاب شده بود، اما حالا قرار است تا در نقش سالی، مربی و راهنمای دریک جوان ظاهر شود.

با اینکه تاریخ خاصی از سوی کمپانی سونی جهت انتشار فیلم آنچارتد اعلام نشده، اما طرفداران می توانند نسخه Uncharted-Live Action Fan Film را به عنوان یک فیلم کوتاه غیر رسمی تماشا کنند.

ارسال نظر