معرفی 8 مورد از بهترین فیلم های عاشقانه در سال های اخیر

رسانه کلیک - در این مطلب شما را با 8 مورد از فیلم های جذاب و دیدنی در ژانر عاشقانه آشنا می کنیم که عموما طی چند سال اخیر اکران شده و جزو بهترین ها در عرصه خود هستند.   

معرفی 8 مورد از بهترین فیلم های عاشقانه در سال های اخیر

ژانر عاشقانه یکی از جذاب ترین ژانرها در سینما است و علاقه مندان بسیاری در گروه های سنی مختلف دارد. تماشای یک فیلم رمانتیک می تواند موجب بیداری عواطف و احساسات در انسان ها شده و امید به دوست داشتن و دوست داشته شدن را در ما زنده کند. در ادامه نگاهی داریم به 8 مورد از بهترین فیلم های عاشانه که طی سال های اخیر اکران شده اند.

A Ghost Story (2017)

این فیلم در مورد مردی به نام سی است که در یک سانحه جان خود را از دست می دهد. سی پس از مرگ به شکل یک روح به خانه خود در حومه شهر باز می گردد تا همسر خود (خانم ام) را تسلی دهد. خانم ام مدت ها با خاطرات همسرش در خانه سوگواری می کند و نهایتا آنجا را می فروشد. اما روح باقی می ماند و شاهد گذر زندگی از دست رفته می شود.

Set It Up (2018)

دو دستیار تمام وقت با دستمزد پایین، بیست ساعت از روز را در خدمت رئیس های خود هستند. این دو متوجه می شوند که اگر روسای خود را با هم آشنا کنند، زمان آزاد بیشتری را به دست می آورند. بنابراین نقشه ای می کشند تا این دو رییس بدخلق و بی انصاف را به هم برسانند.

Destination Wedding (2018)

فرانک و لینسی هر دو مهمان یک عروسی هستند و در راه با یکدیگر آشنا می شوند. پس از مدتی، این دو وجه اشتراک های متعددی با هم پیدا می کنند؛ هر دو از عروس، داماد، عروسی، خود و طرف مقابل متنفر هستند. در طول هفته، رفتار فرانک و لینسی خیلی زود آن ها را از سایر مهمان ها جدا می کند. اما مشاجرات این دو، اتفاقات غیرمنتظره ای را رقم می زند.

Marriage story (2019)

داستان درباره یک زوج هنرمند است که زندگی مشترک خود را در آستانه نابودی می یابند. جلسات مشاوره دردی را دوا نمی کند و آن ها در نهایت تصمیم می گیرند در کمال صلح و آرامش از یکدیگر جدا شوند. اما هنگام طلاق درگیری ها و مسائلی پیش می آیند که هیچ یک از این دو خواستار آن نبوده اند.

Five Feet Apart (2019)

استلای هفده ساله به بیماری فیبروز کیستیک متلا بوده و اکثر وقت خود را در بیمارستان سپری می کند. زندگی استلا سرشار از تکرار، محدودیت و کنترل است، تا زمانی که سروکله یک نوجوان جذاب به نام ویل پیدا می شود که اتفاقا او نیز از بیماری فیبروز کیستیک رنج می برد.

Berlin, I love you (2019)

ششمین فیلم موجود در فهرست ما در واقع جزو مجموعه فیلم های Cities of Love است. همانطور که از نام فیلم بر می آید این بار ماجراهای عاطفی ما در بخش های مختلف شهر برلین رخ می دهند. درBerlin, I Love You شاهد ده داستان درباره افراد گوناگون در رده های سنی مختلف هستیم که با مسئله عشق دست و پنجه نرم می کنند.

All the Bright Places (2020)

ویولت و تئودور هر دو دچار یک بحران روانی هستند. ویولت پس از فوت خواهرش دچار عذاب وجدان بسیار شدیدی شده و اوضاع روحی تئودور هم چندان تعریفی ندارد. داستان از آنجا شروع می شود که این دو تصمیم می گیرند در یک روز و یک مکان دست به خودکشی بزنند. اما ملاقات آن ها با یکدیگر روند فیلم را تغییر می دهد.

The Photograph (2020)

عکاس معروفی به نام کرستینا ایمز به طور غیرمنتظره ای می میرد و دختر رنجور خود (می) را غرق در عصبانیت و دلشکستگی، با سوالات بی جواب متعددی تنها می گذارد. می پس از مدتی، عکسی را در صندوق امانات پیدا کرده و درگیر زندگی اخیر مادرش می شود و در این حین، یک رابطه عاشقانه ناگهانی را با یک روزنامه نگار جوان آغاز می کند.

ارسال نظر