بهترین فیلم های بروس ویلیس که حتما باید ببینید (بخش اول)

رسانه کلیک - در این مطلب به معرفی پنج مورد از بهترین فیلم های بروس ویلیس می پردازیم که قطعا ارزش یک بار دیدن را دارند. با ما در بخش اول معرفی همراه باشید. 

بهترین فیلم های بروس ویلیس که حتما باید ببینید (بخش اول)

بروس ویلیس یکی از ستارگان مطرح دنیای سینما، به ویژه در ژانر اکشن است. وی در فیلم هایی نقش آفرینی کرده که بعضا جزو بهترین های تاریخ به شمار می آیند و تصویر آن ها هیچگاه از یاد بیننده پاک نمی شود. ما در اینجا قصد داریم تا 10 مورد از بهترین فیلم های بروس ویلیس را در دو بخش به شما معرفی کنیم، پس در ادامه با ما همراه باشید.

Nobody's Fool

  • تاریخ اکران: 1994
  • امتیاز IMDB: 7.4

بروس ویلیس در کمدی-درام Nobody's Fool تنها در نقش مکمل ظاهر شده تا پل نیومن را در اواخر دوران حرفه ای خود یاری کند. ظاهرا وی آنقدر مشتاق بازی در این فیلم بوده که حتی به مبلغ پایین تر از حد معمول نیز راضی شده است. داستان درباره یک پیرمرد 60 ساله است که از مسئولیت های مهم فراری بوده و اکثر وقت خود را صرف امور بیهوده می کند؛ تا اینکه پسر و نوه اش پس از مدت ها برای دیدن لو به شهر می آیند.

The Fifth Element

  • تاریخ اکران: 1997
  • امتیاز IMDB: 7.7

به یکی از بهترین فیلم های بروس ویلیس در ژانر اکشن-علمی تخیلی می رسیم. ویلیس در این فیلم نقش یک راننده تاکسی به نام کوربن والاس را بر عهده دارد که در تلاش است چهار سنگ اسرار آمیز و یک عنصر پنجم بسیار مهم را از چنگ بدخواهان در امان نگه دارد و بدین ترتیب از حمله بیگانگان و قوع یک جنگ بزرگ جلوگیری کند.

Unbreakable

  • تاریخ اکران: 2000
  • امتیاز IMDB: 7.3

آسیب ناپذیر نخستین قسمت از یک سه گانه است که قسمت دوم و سوم آن یعنی Split و Glass به ترتیب در سال های 2016 و 2019 به اکران در آمدند. دیوید دان (ویلیس) یک نگهبان امنیتی است که پس از نجات یافتن از حادثه ای مرگبار، به قدرت ماورایی خود پی می برد؛ او قادر است تا از هر اتفاق ناگواری جان سالم به در برده و دچار هیچ آسیبی نشود.

Looper

  • تاریخ اکران: 2012
  • امتیاز IMDB: 7.4

داستان لوپر در آینده نزدیک اتفاق می افتد. انسان ها موفق به یافتن راهی برای سفر در زمان شده اند اما برای جلوگیری از مقاصد سودجویانه، بلافاصله آن را ممنوع اعلام می کنند. در این میان گروه های تبهکار، قربانیان خود را به گذشته می فرستند تا به دست اشخاصی به نام لوپر به قتل رسیده و خود به خود از چرخه آینده حذف شوند. جو (بروس ویلیس) یکی از این لوپرهاست که پس از مدتی خود را قربانی اقدامات خودش می یابد.

Moonrise Kingdom

  • تاریخ اکران: 2012
  • امتیاز IMDB: 7.8

یک دختر و پسر جوان به نام های سوزی و سم شیفته و دلباخته یکدیگر شده و تصمیم می گیرند محلی زندگی خود را ترک کنند. بدین ترتیب تمام اهالی شهر به ویژه کاپیتان شارپ (ویلیس) در صدد پیدا کردن این دو بر می آیند و در این راه با اتفاقات بسیاری سر و کله می زنند. فیلم Moonrise Kingdom یکی از بهترین فیلم های بروس ویلیس در ژانر کمدی به شمار می آید که برای بهترین فیلم نامه غیر اقتباسی نیز نامزد دریافت اسکار شده است.

ارسال نظر