بهترین فیلم های ناتالی پورتمن که نباید از دست بدهید (بخش اول)

رسانه کلیک - در این مطلب قصد داریم تا 10 مورد از بهترین فیلم های ناتالی پورتمن ، ستاره محبوب هالیوودی را به شما معرفی کنیم. پس با ما همراه باشید.

بهترین فیلم های ناتالی پورتمن که نباید از دست بدهید (بخش اول)

ناتالی پورتمن یکی از سرشناس ترین چهره های هالیوود است که از همان کودکی در فیلم های بزرگ و ماندگار به ایفای نقش پرداخته است. او در طول ۲۶ سال فعالیت حرفه ای خود جوایز و افتخارات بسیاری را از آن خود کرده که از میان آن ها می توان به یک جایزه اسکار، یک بفتا و دو گلدن گلوب اشاره کرد. در ادامه قصد داریم تا شما را با ۵ مورد از بهترین فیلم های ناتالی پورتمن آشنا کنیم.

Closer

  • تاریخ اکران: 2004
  • امتیاز IMDB: 7.2

آلیس (ناتالی پورتمن) یک دختر زیبای آمریکایی است که به تازگی به شهر لندن آمده و به صورت کاملا تصادفی با نویسنده جوانی به نام دن (جود لاو) آشنا می شود. اما طولی نمی کشد که رابطه میان این دو با یک زوج دیگر گره می خورد. پورتمن در این فیلم بازی به یادماندنی را از خود به جای گذاشت و توانست در جشنواره های سینمایی معتبر نامزد دریافت جایزه شود. وی در نهایت گلدن گلاب بهترین بازیگر نفش مکمل زن را از آن خود کرد.

Brothers

  • تاریخ اکران: 2009
  • امتیاز IMDB: 7.1

کاپیتان سم (توبی مک گوایر) در جنگ مفقود شده و همسرش (ناتالی پورتمن) باید راهی برای تسکین خود و فرزندانش پیدا کند. روزها از پی یکدیگر می گذرند اما همچنان خبری از کاپیتان نیست. در نهایت برادر سم (جک جیلنهال) تصمیم می گیرد تا برای دلداری خانواده وی به شهر بیاید. غافل از اینکه چند روز بعد سر و کله سم پیدا شده و اوضاع حسابی به هم می ریزد.

Thor

  • تاریخ اکران: 2011
  • ا متیاز IMDB: 7.0

فیلم Thor نخستین حضور ناتالی پورتمن در دنیای شگفت انگیز مارول به شمار می آید. جین یک دانشمند است که حین یکی از آزمایش های میدانی خود به یکی از خدایان نورس یعنی ثور (کریس همسورث) بر خورده و شیفته و دلباخته او می شود. ناگفته نماند که پورتمن در سایر فیلم های مربوط به این مجموعه یعنی ثور: دنیای تاریک و انتقام جویان: پایان بازی نیز به ایفای نقش پرداخته است.

Jackie

  • تاریخ اکران: 2016
  • امتیاز IMDB: 6.7

به یکی دیگر از بهترین فیلم های ناتالی پورتمن می رسیم. جکی داستان زندگی ژاکلین کندی، بانوی اول ایالات متحده در دهه 60 میلادی را کمی قبل و پس از ترور همسرش یعنی جان اف. کندی روایت می کند. پورتمن برای بازی تاثیرگذار خود در این فیلم نامزد دریافت اسکار شد اما در نهایت آن را به اما استون (به خاطر بازی در لا لا لند) واگذار کرد.

Annihilation

  • تاریخ اکران: 2018
  • امتیاز IMDB: 6.9

ناتالی پورتمن در فیلم Annihilation این بار در نقش یک زیست شناس و سرباز ظاهر شده که برای یافتن همسر خود عازم منطقه ای به نام شیمر است؛ مکان دور افتاده ای که قوانین طبیعت در حال فروپاشی هستند و اتفاقات عجیب و غریبی در آن رخ می دهد. شیمر بسیار زیبا و محسور کننده است اما در عین حال سلامت جانی و عقلانی افراد را یبه خطر می اندازد.

ارسال نظر