بهترین فیلم های ان هتوی که نباید از دست بدهید

رسانه کلیک - در این مطلب به سراغ یکی از هنرمندان با استعداد سینمای هالیوود یعنی ان هتوی رفته و طی دو بخش به معرفی 10 مورد از بهترین فیلم های او می پردازیم.

بهترین فیلم های ان هتوی که نباید از دست بدهید

ان هتوی یکی از ستاره های محبوب هالیوود بوده که فعالیت سینمایی خود را در سال 2001 و با بازی در فیلم Princess Diaries آغاز کرده است. وی طی این بیست سال موفق شده تا بیش از 40 اثر سینمایی مختلف را در کارنامه حرفه ای خود بگنجاند. هتوی با بازی بی نقص و خارق العاده خود در فیلم Les Misérables توانست هر سه جایزه اسکار، گلدن گلوب و بفتا را از آن خود کند. ما در این مطلب سعی داریم تا شما را با 10 مورد از بهترین فیلم های ان هتوی آشنا کنیم. در بخش اول معرفی با کلیک همراه باشید.

Nicholas Nickleby

  • تاریخ اکران: 2002
  • امتیاز IMDB: 7.1

پس از مرگ بزرگ خانواده، نیکلاس نیکلبی جوان و خانواده او به اجبار از یکدیگر جدا شدند تا بتوانند به زندگی خود ادامه دهند. از بخت بد، نیکلاس وارد مدرسه ای شده که توسط یک مدیر بی رحم و خشن به نام واکفورد اسکرز مدیریت می شود. در نهایت وی با دوست جدید خود یعنی اسمایک و دو پسر دیگر از مدرسه فرار می کنند. نیکلبی جوان دوباره نزد خانواده بازگشته و خود را مسئول می داند تا از خواهر خود در برابر یک خواستگار خطرناک و پریشان حال به نام سر مولبری هاوک دفاع کند.

The Devil Wears Prada

  • تاریخ اکران: 2006
  • امتیاز IMDB: 6.9

ان هتوی در این فیلم در نقش دختر جوانی به نام اندی ظاهر می شود که اخیرا از کالج فارق التحصیل شده و آرزوهای بزرگی در سر دارد. اندی از سر خوش شانسی به عنوان دستیار در کنار میراندا پریسلی (مریل استریپ) مشغول به کار شود. میراندا ادیتور بداخلاق و شیطان صفت یک مجله معتبر ران وی است که همه از وی حساب می برند. البته اندی از مد و دنیای آن سر در نمی آورد و ظاهر و لباس های او همانند تیری در چشمان میراندا فرو می رود. با این حال کم کم با دنیای باشکوه و جدید مد آشنا شده و متوجه می شود که برای رسیدن به جایگاه زن موفق و مقتدری مثل میراندا، باید خیلی چیزها را قربانی کند.

Becoming Jane

  • تاریخ اکران: 2007
  • امتیاز IMDB: 7.1

والدین جین آستین (ان هتوی) که در حال دست و پنجه نرم کردن با مشکلات مالی هستند، از دختر جوان انتظار دارند تا با برادر زاده زن ثروتمندی به نام لیدی گرشام ازدواج کند. اما جین می داند که این ازدواج به غیر از نابودی عزت نفس و شوق زندگی، چیز دیگری با خود به همراه نخواهد داشت. در عوض او با جوان جذاب و خوش قلب، اما فقیری به نام تام لفروی (جیمز مک آووی) آشنا می شود. تام در حقیقت شاگرد یک وکیل است که او را در رسیدن به موفقیت شغلی آتی به عنوان یک رمان نویس کمک می کند.

Rachel Getting Married

  • تاریخ اکران: 2008
  • امتیاز IMDB: 6.7

داستان فیلم درباره دختری به نام کیم (ان هتوی) است که از مرکز بازپروری و ترک اعتیاد مرخص شده تا به خانه باز گردد و در عروسی خواهر خود شرکت کند. در حالی که عروس، یعنی ریچل (رزمری دویت) مشغول تدارکات نهایی برای ازدواج با سیدنی است، رفتار نادرست و پرخاشگرانه کیم، جو ناآرامی را در خانه به وجود می آورد. اما وساطت پدر به نفع رفتار دختر سرکش خود موجب می شود تا زخم کهنه سال ها تلخی و نارضایتی مجددا سر باز کند. هتوی با حضور درخشان خود در این فیلم توانست برای اولین بار نامزد دریافت اسکار شود اما در نهایت جایزه را به کیت وینسلت واگذار کرد.

One Day

  • تاریخ اکران: 2011
  • امتیاز IMDB: 7.0

در تاریخ 15 ژانویه سال 1988، یعنی در روز فارغ التحصیلی از دانشگاه، دو جوان از دو جبهه مخالف تصمیم می گیرند تا دوستی طولانی مدتی را با یکدیگر آغاز کنند. اما (ان هتوی) یک زن ایده آلیست از طبقه کارگر است که می خواهد جهان را به جای بهتری تبدیل کند. اما دکستر (جیم استرجس) جوان عیاشی است که عقیده دارد جهان پیرامون او می چرخد. برای بیست سال، این دو دوست در ژانویه هر سال با هم دیدار کرده و از خاطرات، اشک ها و لبخندهای مشترک می گویند و در نهایت متوجه می شوند که در طی این همه سال، در جستجوی یکدیگر بوده اند.

ارسال نظر