بهترین فیلم های مارک روفالو که به هیچ عنوان نباید از دست داد

رسانه کلیک –  در این مطلب به سراغ یکی از چهره های نام آشنای سینمای هالیوود یعنی مارک روفالو رفته و طی دو بخش، 10 مورد از بهترین آثار موجود در کارنامه او را با یکدیگر مرور می کنیم.

بهترین فیلم های مارک روفالو که به هیچ عنوان نباید از دست داد

مارک روفالو یکی از بازیگران مطرح هالیوود بوده که اخیرا با حضور در سری فیلم های مارول به شهرت چشمگیری دست پیدا کرده است. مارک فعالیت سینمایی خود را در سال 1992 و با بازی در فیلم Rough Trade آغاز کرد و طی این 28 سال موفق شد تا در بیش از 50 فیلم مختلف به ایفای نقش بپردازد. در ادامه 5 مورد از بهترین آثار موجود در کارنامه روفالو را با یکدیگر مرور می کنیم.

You Can Count on Me

  • تاریخ اکران: 2000
  • امتیاز IMDB: 7.5

سمی (لورا لینی) یک مادر مجرد بوده که تمام ذکر و فکرش، مراقبت از پسرش است. همه چیز به خوبی پیش می رود و او از زندگی تکراری خود بسیار راضی است تا اینکه روزی سر و کله برادر کوچکترش یعنی تری (مارک روفالو) پیدا می شود. اکنون سمی احساس می کند که می تواند قدری از وظایف مادرانه خود کاسته و کنترل امور را به دست برادرش بسپارد؛ غافل ازینکه خود تری درگیر مشکلات مالی و روحی بسیاری است.

Zodiac

  • تاریخ اکران: 2007
  • امتیاز IMDB: 7.7

فیلم زودیاک درباره یک قاتل زنجیره ای به همین نام است که دستگیری و افشای هویت او امر ناممکنی به نظر می رسد. در این میان یک هنرمند کارتونیست به نام رابرت گری اسمیت (جک جیلنهال) علاقه بسیاری به این پرونده پیدا می کند و سعی دارد تا با مهارتی که در حل پازل های مختلف دارد، سر از کار زودیاک در بیاورد. مارک روفالو در این فیلم در نقش یکی از کارآگاه های پرونده به روی صحنه می رود.

Shutter Island

  • تاریخ اکران: 2010
  • امتیاز IMDB: 8.1

تدی دنیلز (لئوناردو دی کاپریو) و چاک آیول (مارک روفالو) دو تن از مارشال های ایالت متحده هستند که برای تجسس پیرامون فرار یک بیمار تیمارستانی، راهی جزیره شاتر می شوند؛ مکان اسرار آمیز و دورافتاده ای که جایگاه مجرمان روانی بسیار خطرناکی است. طولی نمی کشد که این دو متوجه راز مخوفی درباره جزیره می شوند. اگر شما نیز یکی از طرفداران فیلم های معمایی و مهیج هستید پس یه هیچ عنوان Shutter Island را از دست ندهید.

The Avengers

  • تاریخ اکران: 2012
  • امتیاز IMDB: 8.0

مارک روفالو از سال 1992 فعالیت حرفه ای خود در سینما را آغاز کرد و توانست طی این مدت محبوبیت بسیاری به دست آورد. با این حال حضور او به عنوان هالک در دنیای شگفت انگیز مارول باعث شد تا شهرت وی دو چندان شود. در قسمت اول سری Avengers، شخصیت بروس بنر یا همان هالک به کمک سایر ابرقهرمانان، سعی دارد زمین را در برابر یک تهدید خطرناک حفظ کند. البته روفالو در قسمت های بعدی انتقام جویان و دیگر فیلم های مارول نظیر Thor: Ragnarok نیز حضور دارد.

Begin Again

  • تاریخ اکران: 2013
  • امتیاز IMDB: 7.4

مارک روفالو این بار در نقش یک تهیه کننده موسیقی به نام دن ظاهر شده که در حال حاضر شرایط چندان مناسبی ندارد. از طرفی گرتا (کیرا نایتلی) موزیسین جوان و جویای نامی است که پس از جدایی از شریک هنری خود، در ناامیدی مطلق به سر می برد. ملاقات اتفاقی دن و گرتا باعث می شود تا وضعیت کاری و عاطفی هر دو مجددا سر و سامان بگیرد.

ارسال نظر