با بهترین فیلم های کیت وینسلت آشنا شوید (بخش دوم)

رسانه کلیک – در این مطلب به معرفی 5 مورد دگر از بهترین فیلم های کیت وینسلت ، ستاره درخشان و پر افتخار آسمان هالیوود می پردازیم.

با بهترین فیلم های کیت وینسلت آشنا شوید (بخش دوم)

کیت وینسلت یکی از چهره های محبوب هالیوود بوده که عمده شهرت خود را مدیون بازی در فیلم تایتانیک است. وی موفق شده تا طی 28 سال حضور خود در سینما، در 49 فیلم مختلف به ایفای نقش پرداخته و قریب به 90 جایزه کوچک و بزرگ را از آن خود کند. اگر به خاطر داشته باشید چندی پیش با انتشار یک مطلب، به معرفی 5 مورد از بهترین فیلم های کیت وینسلت پرداختیم ( بهترین فیلم های کیت وینسلت که به هیچ عنوان نباید از دست داد ). در بخش دوم معرفی همراه ما باشید.

The Reader

  • تاریخ اکران: 2008
  • امتیاز IMDB: 7.6

کتاب خوان همان فیلمی است که باعث شد کیت هر سه جایزه اسکار، گلدن گلوب و بفتا را از آن خود کند. میشل یک جوان ساده است که در دام عشق هانا (کیت وینسلت)، زنی که سال ها بزرگتر از اوست گرفتار می آید. این دو رابطه خوبی با یکدیگر دارند تا اینکه هانا به طور ناگهانی میشل را ترک کرده و او را با قلبی شکسته تنها می گذرد. این دو سال ها بعد به طور اتفاقی با یکدیگر ملاقات می کنند؛ یعنی هنگامی که هانا به جرم جنایت جنگی و عضویت در حزب نازی در حال محاکمه بوده و میشل، یک دانشجوی حقوق در دانشگاه هایدلبرگ است.

Revolutionary Road

  • تاریخ اکران: 2008
  • امتیاز IMDB: 7.3

حدودا 10 سال پس از اکران فیلم تایتانیک، زوج استثنایی این فیلم یعنی کیت وینسلت و لئوناردو دی کاپریو مجددا کنار یکدیگر آمدند تا در Revolutionary Road به ایفای نقش بپردازند. داستان درباره یک زوج به اصطلاح خوشبخت در دهه 50 میلادی است که برای بهبود زندگی مشترک خود تصمیم می گیرند تا مشکلات موجود را حل و فصل کنند. کیت با بازی درخشان خود در این فیلم موفق شد تا یک گلدن گلوب دیگر را نیز به کلکسیون جوایز خود اضافه کند.

Carnage

  • تاریخ اکران: 2011
  • امتیاز IMDB: 7.2

دو پسر بچه 11 ساله در مدرسه دچار اختلاف شده و با یکدیگر دعوا می کنند. حال خانواده این دو پسر به ملاقات یکدیگر رفته تا مشکل فرزندانشان را برطرف نمایند. اما این ملاقات دوستانه و مودبانه، تبدیل به یک جنگ تمام عیار و توهین آمیز می شود. وینسلت در نقش مادر یکی از بچه ها روی صحنه رفته و توانست برای حضور هنرمندانه خود در این فیلم، بار دیگر نامزد دریافت گلدن گلوب شود؛ اما در نهایت جایزه به میشل ویلیامز رسید.

Steve Jobs

  • تاریخ اکران: 2015
  • امتیاز IMDB: 7.2

موضوع فیلم عمدتا پیرامون بنیان گذار کمپانی اپل یعنی استیو جابز و مشکلات او برای معرفی محصولات جدید می چرخد. کیت وینسلت این بار در نقش جوانا هافمن، یکی از اعضای اصلی شرکت اپل کامپیوتر مکینتاش و NeXT به روی صحنه رفته و بازی حرفه ای و باورپذیری را از خود به نمایش می گذارد. وی با حضور موفق خود در این فیلم توانست جوایز بفتا و گلدن گلاب را برای چندمین بار از آن خود کند؛ اما در پایان این آلیسیا ویکاندر بود که اسکار را با خود به خانه برد.

The Dressmaker

  • تاریخ اکران: 2015
  • ا متیاز IMDB: 7.1

کیت وینسلت این بار در نقش یک خیاط به نام تیلی دانیج ظاهر شده که پس از وقوع یک حادثه و شاید سوء تفاهم، توسط اهالی شهر از محل زندگی خود رانده می شود. تیلی سال ها بعد به روستای کوچکشان باز می گردد تا از مادر پیر و رنجور خود مراقبت کند. اما فکر انتقام از اهالی روستا یک لحظه او را آرام نمی گذارد. اگر به دنبال یک فیلم درام و جنایی هیجان آور هستید، تماشای The Dressmaker را از دست ندهید.

از دیگر آثار قابل، توجه و دیدنی در کارنامه حرفه ای کیت می توان به Iris، The Holiday، Heavenly Creatures، Labor Day، Quills و Little Children اشاره کرد.

ارسال نظر