بهترین فیلم های ریچل مک آدامز که واقعا ارزش دیدن دارند

رسانه کلیک - در این مطلب به سراغ یکی از شناخته شده ترین چهره های هالیوود یعنی ریچل مک آدامز رفته و طی دو بخش به معرفی 10 مورد از بهترین فیلم های می پردازیم.

بهترین فیلم های ریچل مک آدامز که واقعا ارزش دیدن دارند

ریچل مک آدامز یکی از هنرمندان مطرح هالیوود است که بیشتر در فیلم های درام-رمانتیک و البته گاهی هم کمدی به ایفای نقش می پردازد. وی فعالیت حرفه ای خود را در سال 2002 و با بازی در فیلم My Name is Tanino آغاز کرد و تا امروز 30 فیلم مختلف را در کارنامه هنری خود به ثبت رسانده است. ما در این مطلب قصد داریم تا طی دو بخش، 10 مورد از بهترین فیلم های این ستاره محبوب را به شما معرفی کنیم، پس با ما همراه باشید.

Mean Girls

  • تاریخ اکران: 2004
  • امتیاز IMDB: 7.0

شاید بتوان گفت که دختران بدجنس نخستین فیلمی بود که توانست باعث شهرت ریچل مک آدامز شود. بسیاری از صحنه های این فیلم امروزه نیز به وفور در شبکه های مجازی به چشم می خورند. ریچل این بار در نقش یک دختر دبیرستانی بدذات و خودخواه روی صحنه رفته که تشنه توجه است اما در ظاهر بسیار مهربان و متین نشان می دهد. او به همراه دو تن از دوستان خود، محیط دبیرستان را برای کیدی هرون (لیندزی لوهان) تازه کار به مکانی عذاب آور تبدیل می کند.

The Notebook

  • تاریخ اکران: 2004
  • امتیاز IMDB: 7.8

به یکی از به یادماندنی ترین فیلم های مموجود در این فهرست می رسیم. داستان درباره دو جوان به نام های الی (ریچل مک آدامز) و نوآ (رایان گاسلینگ) است که پس از ملاقات در یک جزیره کوچک شیفته و دلباخته یکدیگر می شوند. خانواده الی به شدت با وصلت آن ها مخالف هستند و به همین خاطر است که رابطه بین آن ها کمرنگ وکمرنگ تر می شود. این دو سال ها بعد مجددا با یکدیگر ملاقات می کنند و الی که حالا در شرف ازدواج با مردی ثروتمند است، در می یابد که نوآ در تمام این سال ها لحظه ای از یاد او غافل نبوده و همچنان به او عشق می ورزد.

The Time Traveler's Wife

  • تاریخ اکران: 2009
  • امتیاز IMDB: 7.1

هنری دی تامبل (اریک بانا) دچار یک اختلال ژنتیکی عجیب است که به موجب آن می تواند در زمان سفر کند؛ آن هم بدون اینکه کنترلی روی این مسئله داشته باشد. وی در یکی از سفرهای زمانی خود نیمه گمشده اش یعنی کلر (ریچل مک آدامز) را پیدا کرده و با او ازدواج می کند. اما تحمل مشکلات و پیچیدگی های زندگی با توجه به شرایط خاص هنری بسیار سخت تر از روابط معمولی است.

Sherlock Holmes

  • تاریخ اکران: 2009
  • امتیاز IMDB: 7.6

در نخستین قسمت از سری فیلم های شرلوک هولمز، هولمز (رابرت داونی جونیور) به کمک دستیار خود یعنی دکتر واتسون (جود لا) یک قاتل خطرناک به نام بلک وود را تحویل قانون می دهند. اما بلک وود موفق می شود تا خود را از حکم اعدام نجات داده و به گوشه ای از شهر بگریزد. حال شرلوک و دکتر واتسون باید مجددا او رابه زندان بازگردانند. ریچل مک آدامز این بار در نقش دختر مورد علاقه شرلوک هولمز ظاهر شده و بسیاری از مواقع در جبهه او قرار می گیرد.

State of Play

  • تاریخ اکران: 2009
  • امتیاز IMDB: 7.1

داستان فیلم با قتل دستیار یکی از اعضای کنگره آمریکا شروع می شود. اینجاست که عده ای از خبرنگاران به نیروی پلیس می پیوندند تا سر از راز این قتل در بیاورند. کال مک آفری (راسل کرو) یکی از این خبرنگاران است که اتفاقا رابطه نزدیکی با عضو کنگره دارد. تلاش های کال برای پیدا کردن قاتل به جاهای خطرناک می کشد و در این حین پرده از اسرار بسیاری برداشته می شود. مک آدامز در این فیلم در نقش همکار مک آفری به روی صحنه می رود.

ارسال نظر