بهترین فیلم های آدام درایور که حتما باید تماشا کنید

رسانه کلیک –  در این مطلب به سراغ آدام درایور ، هنرپیشه سرشناس هالیوودی رفته و طی دو بخش، 10 مورد از بهترین آثار موجود در کارنامه هنری وی را با یکدیگر مرور می کنیم.

بهترین فیلم های آدام درایور که حتما باید تماشا کنید

آدام درایور یکی از چهره های مطرح حال حاضر جهان است که توانسته طی یک دهه اخیر، توجه اهالی سینما و دوستداران فیلم و سریال را به خود جلب کند. وی فعالیت هنری خود را در سال 2011 و با بازی در فیلم J. Edgar آغاز کرد و تا کنون نزدیک به 30 اثر سینمایی مختلف را در کارنامه حرفه ای خود جای داده است. ما در اینجا قصد داریم تا در دو قسمت به معرفی 10 مورد از بهترین فیلم های آدام درایور بپردازیم، پس ادامه مطلب را از دست ندهید.

Frances Ha

  • تاریخ اکران: 2012
  • امتیاز IMDB: 7.5

فیلم سیاه و سفید Frances Ha درباره دختری به نام فرانسیس (گرتا گرویگ) است که در نیویورک زندگی می کند و در حال حاضر سرپناهی ندارد. او در آموزشگاه رقص کار می کند اما تنها کاری که نمی تواند به درستی آن را انجام دهد رقصیدن است. فرانسیس شخصیت منحصر به فردی دارد و این موضوع باعث شده تا بدون هیچ برنامه قبلی، خود را در مسیر آرزوهایش قرار دهد. آدام درایور در این فیلم نقش یکی از دوستان فرانسیس را بر عهده دارد.

Tracks

  • تاریخ اکران: 2013
  • امتیاز IMDB: 7.2

این فیلم بر اساس داستان واقعی ساخته شده و بخشی از سفر ماجراجویانه و شگفت انگیز رابین دیویدسن را به تصویر می کشد. رابین (میا واشیکوفسکا) یک زن جسور و با اراده است که قصد دارد مسافت 2000 مایلی بین آلیس اسپرینگز و ایندین اوشن که هر دو در صحرای استرالیا واقع شده اند را به همراه چهار شتر و سگ با وفایش بپیماید. وقایعی که حین سفر برای او رخ می دهند به قدری جالب هستند که بیننده را در بهت فرو می برند. آدام درایور این بار در نقش یکی از عکاسان نشنال جئوگرافیک یعنی ریک اسمولان ظاهر شده که سفر رابین را هر لحظه ثبت و ضبط می کند.

Hungry Hearts

  • تاریخ اکران: 2014
  • امتیاز IMDB: 6.4

دو جوان به نام های جود (آدام درایور) و مینا (آلبا رورواکر) به صورت کاملا اتفاقی در نیویورک با یکدیگر ملاقات می کنند. این دو شیفته و یکباخته یکدیگر شده و هر یک سعی می کند تا قلب دیگری را به دست آورد. آن ها در نهایت با یکدیگر ازدواج کرده و صاحب یک فرزند می شود؛ اما اینجاست که زندگی مشترکشان پس از رویارویی با یک مسئله حساس و مهم به خطر می افتد.

Star Wars: The Force Awakens

  • تاریخ اکران: 2015
  • امتیاز IMDB: 7.9

آدام درایور با بازی در نقش کایلو رن (پسر هان سولو و پرنسس لیا)، موفق شد تا خود را در دل طرفداران سری Star Wars نیز جای دهد. در این قسمت می بینیم که کهکشان با یک تهدید جدی مواجه شده و آن پیدایش گروهی موسوم به First Order است. سردسته این گروه خطرناک یعنی کایلو رن، بنا به دلایلی سعی دارد تا کل جهان را از بین ببرد و اینجاست که منجیان کهکشان دوباره وارد عمل می شوند. ناگفته نماند که آدام در قسمت های بعدی جنگ ستارگان یعنی The Last Jedi و The Rise of Skywalker نیز حضور دارد.

Paterson

  • تاریخ اکران: 2016
  • امتیاز IMDB: 7.4

پترسون (آدام درایور) یک راننده سختکوش است که هر روز از برنامه زمانی خاصی پیروی می کند. او با دقت به شهر نگاه می کند و هنگامی که مسافرانش پیاده یا سوار می شوند با علاقه هر چه تمام تر به مکالمه آن ها گوش فرا می دهد. پترسون در کنار روزمرگی های خود شعر می نویسد، حیوان خانگی خود را به گردش می برد و در پایان روز، به کافیشاپ مورد علاقه اش می رود. تنها کسی که در خانه انتظار او را می کشد همسرش لارا است که پترسون از صمیم قلب به او عشق می ورزد.

ارسال نظر