بهترین فیلم های امیلی بلانت که به هیچ عنوان نباید از دست بدهید

رسانه کلیک – در این مطلب به سراغ یکی دیگر از چهره های مطرح سینمای هالیوود یعنی امیلی بلانت رفته و طی دو بخش، به معرفی 10 مورد از بهترین فیلم های او می پردازیم.

بهترین فیلم های امیلی بلانت که به هیچ عنوان نباید از دست بدهید

امیلی بلانت یکی از چهره های مطرح هالیوود است که سابقه درخشانی در عرصه بازیگری دارد. بلانت فعالیت خود در عرصه سینما را در سال 2004 و با بازی در فیلم My Summer of Love آغاز کرده و طی این 16 سال، موفق شده تا 35 فیلم دیگر را نیز در کارنامه حرفه ای خود بگنجاند. وی طی سال های اخیر و با ایفای نقش در آثاری همچون A Quiet Place و Mary Poppins Returns توانسته مهر خود را بیش از پیش در دل هواداران بیاندازد. در ادامه با ما همراه باشید تا طی دو بخش، 10 مورد از بهترین فیلم های امیلی بلانت را به شما معرفی کنیم.

The Jane Austen Book Club

  • تاریخ اکران: 2007
  • امتیاز IMDB: 6.8

سیلویا (ایمی برنمن) به تازگی از همسر خود جدا شده و دوستانش برای آن که ذهن او را از این واقعه منحرف کنند، یک باشگاه کتابخوانی به نام جین آستین را راه اندازی می کنند. این باشگاه، متشکل از پنج زن و یک مرد است که ماهی یک بار همدیگر را ملاقات کرده و درباره شش رمان جین آستین به بحث می پردازند. رفته رفته کتاب های جین آستین روی خوانندگان تأثیر می گذارد و رفتار اعضای باشگاه شبیه به شخصیت های رمان های آستین می شود.

The Young Victoria

  • تاریخ اکران: 2009
  • امتیاز IMDB: 7.3

داستان فیلم عمدتا دوران کودکی، نوجوانی و سال های پر آشوب یک شاهزاده خانم جوان، یعنی ملکه ویکتوریا را به تصویر می کشد. ویکتوریا در 18سالگی تاجگذاری کرد و در نخستین سال های حکومت خود با مسائل بسیاری مواجه شد، اما محبت شاهزاده آلبرت در طی این دوران او را تسلی خاطر می داد. امیلی بلانت این بار در نقش ملکه ویکتوریا ظاهر شد و توانست به خاطر بازی احساسی و طبیعی خود نامزد دریافت گلدن گلوب شود؛ اما در نهایت این ساندرا بولاک بود که با درخشش خود در فیلم Blind Side جایزه را از آن خود کرد.

Wild Target

  • تاریخ اکران: 2010
  • امتیاز IMDB: 6.8

ویکتور (بیل نای) یک آدمکش حرفه ای و موفق است که به همراه مادر خود زندگی می کند. ویکتور توسط یک گنگستر استخدام شده و موظف است تا یک هنرمند کلاهبردار به نام رز را به قتل برساند. با این حال زیبایی رز (امیلی بلانت)، دل آدمکش را به رحم آورده و او را عاشق خود می کند. در این میان، پسر جوانی به شاگردی ویکتور در می آید، که البته وی را با یک کارآگاه خصوصی اشتباه گرفته است. با ورود این دو نفر، ویکتور چاره ای ندارد به غیر از اینکه مشتری ناراضی خود را از اهداف خبیثانه خود منصرف کند.

The Adjustment Bureau

  • تاریخ اکران: 2011
  • امتیاز IMDB: 7.0

دیوید نوریس (مت دیمون) یک سیاستمدار موفق و با انگیزه بوده که اکنون در شرف دستیابی به یکی از بزرگترین اهداف خود، یعنی راه یافتن به مجلس سنای آمریکا است. وی در این میان شیفته و دلباخته یک بالرین زیبا و دوست داشتنی به نام الیز (امیلی بلانت) شده و به نحول موفق می شود تا مهر خود را در دل او بیاندازد. اما ظاهرا یک نیروی مرموز و اسرارآمیز سعی در جدا کردن آن ها دارد. اداره تعدیل یا همان The Adjustment Bureau یک فیلم رمانتیک است که با چاشنی تخیل و هیجان آمیخته شده است.

Salmon Fishing in the Yemen

  • تاریخ اکران: 2011
  • امتیاز IMDB: 6.8

دکتر آلفرد جونز (یوان مک گرگور) یکی از باسوادترین افراد حاضر در بریتانیاست که اطلاعات بسیاری درباره آبزیان و نحوه پرورش آن ها دارد. داستان از آنجا شروع می شود که یک روز، فردی به نام هریت چتوود (امیلی بلانت) با ارسال یک ایمیل از او می خواهد تا در پروژه پرورش ماهی آزاد در یمن، یعنی یکی از بد آب و هواترین مناطق جهان، همکاری کند. دکتر جونز به صراحت مخالفت خود با این طرح را اعلام کرده و پروژه را نمی پذیرد. با این حال پس از اصرار هریت و همچنین پافشاری برخی مقامات انگلستان، راهی یمن می شود.

ارسال نظر