بهترین فیلم های کالین فارل که به هیچ عنوان نباید از دست بدهید

رسانه کلیک – در این مطلب به سراغ یکی دیگر از ستارگان حال حاضر سینمای هالیوود یعنی کالین فارل رفته و طی دو بخش به معرفی 10 مورد از بهترین فیلم های او می پردازیم.

بهترین فیلم های کالین فارل که به هیچ عنوان نباید از دست بدهید

کالین فارل یکی از چهره های سرشناس در هالیوود است که اغلب ما او را از فیلم های اکشن یا درام به خاطر داریم. کالین فعالیت حرفه ای خود در سینما را در سال 1997 و با بازی در Drinking Crude آغاز کرد و پس از آن توانست در بیش از 50 فیلم و مجموعه تلویزیونی دیگر نیز به ایفای نقش بپردازد. در ادامه قصد داریم تا طی دو بخش، نگاهی به 10 مورد ازآثار هنری موجود در کارنامه فارل بیاندازیم، پس در بخش اول معرفی با ما همراه باشید.

کالین فارل در Tigerland

  • تاریخ اکران: 2000
  • امتیاز IMDB: 7.0

داستان در سال ۱۹۷۱ اتفاق می افتد؛ یعنی هنگامی که جنگ ویتنام به یکی از بدترین مراحل خود رسیده و روزانه هزاران تن از سربازان آمریکایی در خاک دشمن جان خود را از دست می دهند. نیروهای جدید نیز در لوئیزیانا در حال تعلیم هستند و قرار است که خیلی زود به بقیه ملحق شوند‌. آنها در آخرین مرحله آموزشی خود وارد منطقه ای به نام Tigerland می شوند که فضای آن بسیار شبیه به ویتنام است. اما حتی در این منطقه آموزشی نیز اتفاقات ناگواری رخ می دهند. کالین فارل در این فیلم نفش یکی از سربازان تایگرلند را دارد.

Phone Booth

  • تاریخ اکران: 2002
  • امتیاز IMDB: 7.0

کالین فارل این بار در نقش یک مرد متکبر و مغرور به نام استوارت شپرد به روی صحنه رفته که همزمان با دو زن رابطه دارد. وی هر روز روبروی یک باجه تلفن توقف کرده تا به معشوقه دومش زنگ بزند. یکی از همین روزها ماجرا برعکس می شود؛ یعنی تلفن باجه به صدا درآمده و استوارت آن را بر می دارد. آن سوی خط مردی است که با جدیت تمام او را تهدید به مرگ می کند؛ مگر آنکه استوارت در باجه باقی بماند و ماجرای خیانت را برای آن دو زن توضیح دهد.

کالین فارل در The Recruit

تاریخ اکران: 2003

امتیاز IMDB: 6.6

جیمز کلیتون (کالین فارل) یکی از ماموران تازه کارCIA بوده که به سبب رفتار منحصر به فرد و برخورد متفاوتش با مسائل، نظر یکی از اعضای قدیمی سازمان یعنی والتر بورک (آل پاچینو) را به خود جلب می کند. جیمز تحت سرپرستی بورک آموزش دیده و خیلی زود خود را بالا می کشد. وی اکنون باید یک جاسوس خطرناک که اطلاعات سازمان را به دست دشمنان می رساند را شناسایی کند. اگر به دنبال یک فیلگ اکشن-هیجانی تمام عیار هستید،Recruit را از دست ندهید.

In Bruges

کالین فارل

تاریخ اکران: 2008

امتیاز IMDB: 7.9

دو آدمکش به نام های ری (کالین فارل) و کن (برندن گلیسون) پس از شکست در یک ماموریت مهم، در بروژ بلژیک گیر می افتند؛ شهری که ری از آن متنفر است. این دو مدام با یکدیگر کلنجار می روند تا اینکه رییس، فرمان کشتن ری را به کن می دهد. فیلم In Bruges یک اثر کمدی بسیار جذاب است که مخاطب را به مدت 107 دقیقه بر سر جا میخکوب می کند. کالین با بازی درخشان خود در این فیلم موفق شد تا جایزه گلدن گلوب را از چنگ رقیبان خود برباید.

The Way Back

کالین فارل

تاریخ اکران: 2010

امتیاز IMDB: 7.3

یک افسر ارتش به نام یانوش وی یسکز (جیم استرجس) به همراه گروهی از اسرا از جمله یک قاتل خطرناک به یعنی والکا (کالین فارل) و یک مهندس متروی آمریکایی (اد هریس) تصمیم می گیرند تا از کمپ فرار کرده و آزادی خود را باز پس گیرند؛ اما مسیر طولانی در پیش است. آن ها در بین راه برخی از همراهان خود را از دست داده و با اتفاقات ناگوار و دلخراشی مواجه می شوند.

ارسال نظر