بهترین فیلم های کالین فارل که ارزش دیدن دارند (بخش دوم)

رسانه کلیک – در این مطلب به معرفی 5 مورد دیگر از بهترین فیلم های کالین فارل ، هنرپیشه محبوب و پرآوازه سینمای هالیوود می پردازیم.

بهترین فیلم های کالین فارل که ارزش دیدن دارند (بخش دوم)

کالین فارل یکی از هنرپیشه های محبوب و سرشناس هالیوود بوده که سابقه حضور در فیلم ها و مجموعه های تلویزیونی بسیاری را دارد. وی طی 23 سال حضور خود در سینما، توانسته تا 59 بار نامزد دریافت جایزه شده و مجموعا 16 تندیس کوچک و بزرگ را با خود به خانه ببرد. در میان این جوایز یک گوی طلایی ارزشمند نیز به چشم می خورد. در ادامه با ما همراه باشید تا 5 مورد دیگر از بهترین فیلم های این ستاره مشهور را با یکدیگر مرور کنیم ( بهترین فیلم های کالین فارل که به هیچ عنوان نباید از دست بدهید ).

Seven Psychopaths

  • تاریخ اکران: 2012
  • امتیاز IMDB: 7.2

نویسنده ای به نام مارتی (کالین فارل) مردی در جستجوی فیلمنامه است. وی عنوان جذابی در دست دارد، اما داستانی برای آن پیدا نمی کند. مارتی همچنین دارای چند دوست عجیب به نام های هانس (کریستوفر واکن) و بیلی (سام راکول) است که درآمد خود را از راه سرقت سگ های افراد ثروتمند و بازگرداندن آن ها و گرفتن پاداش، به دست می آورند. اما این بار شانس با آن ها یار نبوده و دست روی سگ دوست داشتنی و محبوب یک گانگستر (وودی هارلسون) می گذارند. مارتی نیز از این فرصت استفاده کرده و بالاخره داستان مناسب برای فیلمنامه خود را پیدا می کند!

کالین فارل در The Lobster

  • تاریخ اکران: 2015
  • امتیاز IMDB: 7.2

در آینده ای ترس آلود، افراد مجرد مجبور هستند تا در ظرف 45 روز، یک شریک برای زندگی خود انتخاب کنند، در غیر این صورت به یک حیوان تبدیل شده و در جنگل رها می شوند. در این میان مردی به نام دیوید (کالین فارل) به همراه برادرش که قبلا به یک سگ تبدیل شده، به هتل همسریابی می روند. وی تلاش می کند تا با تظاهر به سنگدل بودن، نظر زنی را به خود جلب کند. اما زن به احساسات دیوید مشکوک شده و با کشتن سگ مطمئن می شود که دیوید دروغگو است. دیوید برای انتقام برادر، زن را می کشد و به جنگل فرار می کند و در آنجا با زن زیبایی آشنا می شود. اما مهرورزی در جنگل ممنوع است. حال این دو باید در این شهر کابوس وار راهی برای رسیدن به یکدیگر پیدا کنند. کالین فارل به خاطر بازی در این فیلم نامزد بهترین بازیگر مرد در هفتاد و چهارمین مراسم گلدن گلوب بوده، اما در نهایت رایان گاسلینگ گوی طلایی را با خود به خانه می برد.

Fantastic Beasts and Where to Find Them

  • تاریخ اکران: 2016
  • امتیاز IMDB: 7.3

نیوت اسکمندر (ادی ردمین) پس از تحقیقات خود جهت نوشتن کتاب جانوران شگفت انگیز و زیستگاه آن ها، وارد شهر نیویورک شده و تصمیم می گیرد تا مدتی در آنجا اقامت کند. اما در این میان یک آدم معمولی به نام جیکوب (دن فولگر) به اشتباه چمدان جادویی نیوت را باز کرده و تعدادی هیولا را در شهر آزاد می کند. بدین ترتیب رابطه بین جامعه جادوگران و غیرجادوگران دچار اغتشاش شده و سروکله پرسیوال گریوز (کالین فارل) که رییس امنیت جادوگران و مسئول حفاظت از آن ها است، پیدا می شود.

The Killing of a Sacred Deer

  • تاریخ اکران: 2017
  • امتیاز IMDB: 7.0

دکتر استیون مورفی (کالین فارل)، یک جراح قلب و عروق معروف است که به همراه همسر و دو فرزند خود، خانواده بی نقصی را تشکیل می دهد. در طرف دیگر، مارتین (بری کیوگن) قرار دارد، یک نوجوان حومه نشین که به تازگی پدر خود را زیر تیغ جراحی دکتر مورفی از دست داده است. با این حال، مورفی به خاطر عذاب وجدان، رابطه صمیمانه ای را با مارتین برقرار می کند، اما خیلی زود اهداف انتقام جویانه و شرورانه مارتین رو می شوند.

کالین فارل در The Gentlemen

  • تاریخ اکران: 2019
  • امتیاز IMDB: 7.9

میکی پیرسون (متیو مک کانهی) یک مهاجر آمریکایی است که با ساختن یک امپراتوری بسیار سودآور از طریق فروش ماریجوانا در لندن، ثروت هنگفتی را به دست آورده است. با این حال، پیرسون به دنبال صرف زمان بیشتر با همسر دوست داشتنی خود بوده و قصد دارد تا از تجارت مواد خارج شود. به همین خاطر به دنبال مشتری مناسب برای فروش امپراتوری خود است. با انتشار این خبر، سر و کله افراد خلافکار مختلف، از جمله باج گیران و رشوه گیران برای تصاحب تجارت پیدا می شود. در این فیلم، کالین فارل در نقش یک مربی باشگاه مشت زنی ایفای نقش می کند که راهنمای جوانان مشکل دار است.

از دیگر آثار ارزشمند و قابل ذکر در کارنامه هنری کالین فارل می توان به Total Recall، Alexander، S.W.A.T.، London Boulevard، Deadman Down، Solace، Dumbo و ،The New World اشاره کرد.

ارسال نظر