بهترین فیلم های اندرو گارفیلد که واقعا ارزش دیدن دارند

رسانه کلیک – در این مطلب به سراغ یکی از ستارگان جوان دنیای هالیوود یعنی اندرو گارفیلد رفته و طی دو بخش، به معرفی 10 مورد از بهترین فیلم های او می پردازیم.

بهترین فیلم های اندرو گارفیلد که واقعا ارزش دیدن دارند

اندرو گارفیلد یکی از چهره های جوان و با استعداد هالیوود است که از همان ابتدای فعالیت خود در سینما توانست نظر فیلم سازان و اهالی این عرصه را به خود جلب کند. اندرو در سال 2005 و با بازی در فیلم Mumbo Jumbo وارد سینما شد و سه سال بعد با حضور در فیلم جنجال برانگیز The Social Network موفق شد تا نام خود را بیش از پیش بر سر زبان ها بیاندازد. در ادامه با ما همراه باشید تا طی دو بخش، 10 مورد از بهترین آثار موجود در کارنامه هنری اندرو گارفیلد را با یکدیگر مرور کنیم.

اندرو گارفیلد در Boy A

  • تاریخ اکران: 2007
  • امتیاز IMDB: 7.6

جک بریج (اندرو گارفیلد) پس از گذراندن دوران محکومیت خود به سبب قتل یک کودک، بالاخره از دارالتأدیب نوجوانان آزاد می شود. وی پس از آزادی، به عنوان یک مأمور تحویل مشغول به کار بوده و رابطه ای صمیمی با یکی از همکاران خود به نام میشل (کیتی لیونز) برقرار کرده است. یک روز جک با کودک مضطربی در جاده مواجه شده و پس از بازگرداندن او به آغوش خانواده، به یک چهره معروف تبدیل می شود. با این حال، یکی از روزنامه نگاران محلی از گذشته جک با خبر شده و حالا او باید با خشم شهروندانی که از امنیت فرزندان خود واهمه دارند، رو به رو شود.

The Imaginarium of doctor parnassus

  • تاریخ اکران: 2009
  • امتیاز IMDB: 6.8

دکتر پارناسوس (کریستوفر پالمر) به همراه دخترش والنتینا (لی لی کول)، پسری جوان به نام آنتون (اندرو گارفیلد) و مردی ریزاندام با اجرای نمایش های جذاب و دیدنی، امرار معاش می کنند. پارناسوس رهبر این گروه است، اما راز تاریکی دارد. اوهزاران سال پیش در ازای عمر ابدی، روح دخترش را به شیطان فروخت. حال شیطان آمده تا دارای خود را پس گیرد. اما باز هم پارناسوس برای نجات دختر خود، قرار دیگری با شیطان می بندد: والنتینا از آن کسی خواهد بود که بواند زودتر از دیگری، موفق به جمع آوری پنج روح شود. در این میان سروکله مرد دیگری (با نقش آفرینی هیث لجر) پیدا می شود که گروه دکتر پارناسوس او را از طناب دار نجات می دهند. او ظاهرا گذشته خود را فراموش کرده اما حقیقت چیز دیگری است.

The Social Network

  • تاریخ اکران: 2010
  • امتیاز IMDB: 7.7

در سال 2003، نابغه کامپیوتر دانشگاه هاروارد یعنی مارک زاکربرگ (جسی آیزنبرگ) مفهوم جدیدی به نام فیس بوک را به عنوان جذاب ترین شبکه اجتماعی به دنیا معرفی می کند. فیس بوک باعث می شود تا مارک پس از شش سال به یکی از جوان ترین میلیاردهای جهان تبدیل شود. با این حال، موفقیت زودهنگام و غیرمنتظره او با دریافت دو شکایت نامه به سوی پیچیدگی های فردی و حقوقی کشیده می شود. یکی از این شکایت نامه ها به یکی از دوستان قدیمی مارک، یعنی ادواردو ساورین (اندرو گارفیلد) مربوط است.

اندرو گارفیلد در Never Let Me Go

  • تاریخ اکران: 2010
  • امتیاز IMDB: 7.1

سه دوست به نام های کتی (کری مولیگان)، تامی (اندرو گارفیلد) و روث (کیرا نایتلی) در یک مدرسه شبانه روزی در حومه انگلستان با یکدیگر بزرگ می شوند. اما واقعیت به این شیرینی نیست. این کودکان در آزمایشگاه متولد شده و هیچ پدر یا مادری ندارند. هدف خلق این افراد ، تنها و تنها اهدای اعضای بدن آن ها است. پس از رسیدن به بزرگسالی و ترک مدرسه، این واقعیت تلخ و ترسناک برای آن ها آشکار می شود. حال این سه دوست باید به طور همزمان با احساسات مختلف اعم از عشق، حسادت و خیانت مقابله کنند و به هر نحوی دوستی خود را نگه دارند.

The Amazing Spider-Man

  • تاریخ اکران: 2012
  • امتیاز IMDB: 6.9

داستان مرد عنکبوتی شگفت انگیز، روایت پسری به نام پیتر پارکر (اندرو گارفیلد) است که تحت سرپرستی عمو بن بزرگ می شود. پیتر به طور تصادفی یک سامسونت اسرارآمیز را پیدا می کند که متعلق به پدرش است. سپس به دنبال حل ماجرای ناپدید شدن پدر و مادرش می رود. اما جستجوی پیتر در نهایت به شرکت آزکورپ و آزمایشگاه دکتر کانر (ریس ایفانز) یا همان مرد مارمولکی شرور منتهی می شود. پس از ورود مخفیانه به آزکورپ، یک عنکبوت تغییر یافته ژنتیکی پیتر را در آزمایشگاه نیش می زند. با نیش این عنکبوت، قابلیت های شگفت انگیز از جمله قدرت زیاد، حواس تیز، انعطاف پذیری، سرعت و چابکی در این پسر جوان نمایان شده و ماجرای مرد عنکبوتی از این لحظه آغاز می شود.

ارسال نظر