فیلم برداری دکتر استرنج 2 چند هفته دیگر آغاز می شود

رسانه کلیک - بندیکت کامبربچ در یکی از مصاحبه های اخیر، به هواداران سینمای مارول مژده داد که فیلم دکتر استرنج 2 به زودی وارد فاز فیلم برداری می شود. 

فیلم برداری دکتر استرنج 2 چند هفته دیگر آغاز می شود

به گفته بندیکت کمبربچ، فیلم برداری قسمت دوم فیلم دکتر استرنج با عنوان دکتر استرنج در قلمروهای بی پایان دیوانگی به زودی آغاز می شود. ظاهرا فیلم برداری در اواخر ماه اکتبر یا اوایل ماه نوامبر آغاز می شود. این دنباله تغییرات بسیاری را در چند ماه اخیر پشت سر گذاشته است. با اینکه در ابتدا کارگردان قسمت قبلی یعنی اسکات دریکسون برای هدایت پروژه انتخاب شده بود، اما به سبب اختلاف نظر با استودیوی مارول کنار گذاشته شد و جای خود را به سم ریمی داد. از مهم ترین آثار سم ریمی می توان به سری مرد عنکبوتی و فیلم ترسناک مرا به جهنم ببر اشاره کرد.

بندیکت کمبریچ، هنرپیشه اصلی مجموعه Doctor Strange به تازگی در یک مصاحبه، راجع به موضوعات مختلفی از جمله مفهوم زمان، معنویت و ساعت ها صحبت کرد. زمانی که از بندیکت درباره پروژه بعدی سوال شد، وی پاسخی داد که هیجانی تازه را در دل هواداران دنیای سینمای مارول به وجود آورد. ظاهرا پروژه بعدی کمبربچ هنرنمایی در فیلم دکتر استرنج 2 (Doctor Strange In the Multiverse of Madness) است که به زودی وارد مرحله فیلم برداری می شود.

کمبربچ اشاره ای به محل فیلم برداری نکرد، اما با توجه به علاقه شدید استودیوی مارول به کار در آتلانتا، بعید نیست که قسمت دوم این فیلم فانتزی نیز در این محل ساخته شود. به علاوه، مارول اکنون در حال اجرای پروژه های دیزنی پلاس در جورجیا است (مثلا فالکون و سرباز زمستان و همینطور مجموعه لوکی) که احتمال فیلم برداری دکتر استرنج 2 در آتلانتا را بیشتر می کند. جالب است بدانید که قسمت اول این دنباله در ابتدا در نپال ساخته شده و سپس به انگلستان، ایالات متحده و هونگ کنگ انتقال پیدا کرد.

بندیکت کامبربچ همچنین در طی این مصاحبه به طور مختصر به زندگی معنوی خود اشاره کرده و گفته که در یک صومعه تبتی نزدیک به دارجیلینگ در غرب بنگال زندگی می کند. در ادامه از این ستاره سینمایی سوال شد که چگونه معنویت را در شغل بازیگری خود جای داده و آن را به جهان سینمای مارول بازگردانده است. وی در پاسخ گفت که ایفای نقش در قالب شخصیتی مانند دکتر استرنج بسیار لذت بخش است چرا که باید هر دو جنبه را به هم وصل کرد. دکتر استرنج نتیجه آمیختن افکار شرقی و غربی استیو دیتکو و استن لی بوده و به یک بخش جدانشدنی از حرفه کمبربچ تبدیل شده است.

یکی از پرسش های جالبی که در این مصاحبه مطرح شد این بود که اگر بندیکت واقعا دارای قدرت خارق العاده بود و می توانست زمان را دستکاری کند، چه کار می کرد؟ او گفت که به گذشته برمی گشت تا به مردم درباره بحران سلامت عمومی فعلی هشدار دهد. در واقع این خواسته بسیاری افراد است که بتوانند به زمان گذشته بروند و به هر نحوی مانع شیوع کرونا شوند. با این حال، فعلا چاره ای به جز تمرکز روی آینده نیست و این برای کامبربچ به معنی ادامه فعالیت برای MCU در فیلم دکتر استرنج 2 است. به احتمال زیاد این فیلم پرطرفدار در تاریخ 25 مارس سال 2022 عرضه خواهد شد.

ارسال نظر