مراحل فیلم‌برداری آخرین قسمت از سریال لوکی به پایان رسید

رسانه کلیک - کیت هرون، کارگردان مجموعه تلویزیونی لوکی با انتشار یک تصویر متحرک در صفحه توییتر خود از پایان مراحل فیلم‌برداری قسمت آخر خبر داد. این سریال کوتاه در شش قسمت پخش می‌شود.

مراحل فیلم‌برداری آخرین قسمت از سریال لوکی به پایان رسید

همان‌طور که می‌دانید تاکنون دو قسمت از مجموعه جذاب لوکی از شبکه دیزنی پلاس به نمایش درآمده است. سریال مارول در نخستین روز از پخش خود موفق شد رکورد پربیننده‌ترین برنامه در سرویس را بزند.

لوکی یکی از خدایان اساطیری نورس است که از زمان ورودش به دنیای سینمایی مارول توانسته طرفداران بسیاری در گوشه و کنار دنیا به دست بیاورد. تام هیدلستون، بازیگر نقش لوکی از سال 2011 و با بازی در Thor وارد MCU شد و پس از آن در فیلم‌های مختلف مارول از جمله سری انتقام جویان به ایفای نقش پرداخت.

در فیلم انتقام جویان: پایان بازی دیدیم که لوکی به کمک تسرکت توانست از دست کاپیتان آمریکا و مرد آهنی فرار کرده و از مخمصه جان سالم به در ببرد. این سریال در واقع ادامه ماجراهایی است که در آن زمان برای لوکی اتفاق می‌افتد.

کارگردان مجموعه تلویزیونی Loki به تازگی تصویر جدیدی را در توییتر خود به اشتراک گذاشت و پایان مراحل فیلم‌برداری قسمت آخر را به هواداران اعلام کرد.

سریال قبلی مارول یعنی واندا ویژن و فالکون و سرباز زمستان به خوبی توانستند رضایت مخاطبان را جلب کنند. با اینکه حدود یک ماه تا پخش قسمت آخر لوکی باقی مانده است، می‌توان حدس زد این مجموعه نیز جا پای دو سریال قبل می‌گذارد. به جز تام هیدلستون، بازیگران دیگری همچون اوون ویلسون ( در نقش مأمور سازمان TVA)، گوگو امبتا-را (قاضی TVA) و سوفیا دی مارتینو (لوکی مؤنث) در سريال حضور دارند.

ارسال نظر