عکس های لو رفته از سازه ای عظیم در فصل هشتم سریال بازی تاج و تخت

رسانه کلیک - عکس‌های منتشر شده از فیلمبرداری فصل هشتم سریال گیم آف ترونز (بازی تاج و تخت) از برخی فعالیت‌های سازندگان پرده برداشت.

عکس های لو رفته از سازه ای عظیم در فصل هشتم سریال بازی تاج و تخت

فیلم برداری فصل هشتم در بخش تایتانیک بلفاستِ ایرلند شمالی آغاز شد. قبلا منجنیق و دیوارهای بلند قلعه را دیدیم. حال، ویکی ترونز (سایت طرفداران سریال گیم آف ترونز)، با انتشار یکسری عکس سوالاتی را برای طرفداران این سریال مطرح کرد.

اخبار جدید بازی تاج و تخت game of throns

همانطور که در تصاویر می‌بینید، اتفاقات بسیار گسترده‌ای در مکان فیلمبرداری در حال وقوع است. به نظر می‌رسد دو بخش از مجموعه در حال حاضر به بخش‌های قبلی متصل نیست، هرچند در آینده ممکن است یک دروازه هم به این مجموعه تغییرات اضافه شود.

اخبار جدید بازی تاج و تخت game of throns

در این تصویر، به ساختار کوچکی که در سمت راست تصویر دیده می‌شود، توجه کنید. این سازه بخشی از مجموعه محسوب می‌شود یا فقط یک انبار است؟؟

اخبار جدید بازی تاج و تخت game of thrones

در بالا یک برج به چشم می‌خورد که هیچ اتصالی به دیوار ندارد، آیا این هم بخشی از مجموعه جدید است؟

اخبار جدید بازی تاج و تخت game of thrones

بسیاری از برج‌هایی که تاکنون در سریال دیده‌ایم استوانه‌ای شکل بودند، درحالی که این یکی بیشتر شکل مربع دارد. وینترفِل و های‌گاردِن برج‌های مربعی دارند. با این حال، آن‌ها هم کاملا باریک و راست نیستند. همانطورکه در شکل زیر مشاهده می‌کنید:

برجی که در عکس جدید گرفته شده شباهت بسیاری به برج سمت چپ این عکس دارد. حتی پنجره هم به نظر می‌رسد در یک جا قرار داشته باشد. وینترفل مجموعه خودش را در مانی‌گلس دارد. ولی ممکن است فیلم‌برداری یک بخش در اینجا صورت گیرد. در هر صورت، مجموعه این عملیات یک توالی عظیم از فعالیت‌ها را برای فصل هشتم نشان می‌دهد.

این مجموعه مطمئنا می‌تواند یک قلعه جدید باشد که ما هنوز ندیده‌ایم. اگر تنها یک بنر از دیوارهای این قلعه آویزان بود دیگر سؤالی بی‌‌جواب نمی‌ماند.

ارسال نظر