اولین سریال فرعی بازی تاج و تخت حداقل تا سال 2020 پخش نمی شود

رسانه کلیک - اگر از طرفداران پر و پا قرص سریال بازی تاج و تخت هستید و منتظر اولین قسمت از سریال فرعی آن هستید، باید خبر بدی به شما بدهیم، چرا که مدیر شبکه HBO به تازگی اعلام کرده که سریال فرعی بازی تاج و تخت تا سال 2020 پخش نمی شود.

اولین سریال فرعی بازی تاج و تخت حداقل تا سال 2020 پخش نمی شود

مدت زمان زیادی نمی‌گذرد که اعلام شده سریال بازی تاج و تخت سال 2019 به پایان می‌رسد و بینندگان این سریال پرطرفدار فانتزی فصل آخر آن را تا سال 2019 تماشا می‌کنند. پس از این خبر بسیاری از مخاطبان و طرفداران دو آتشه این سریال به دنبال تاریخ پخش سریال فرعی بازی تاج و تخت بودند که شبکه اچ بی او قول پخش آن را داده بود؛ قولی که اکنون به نظر می‌رسد تا سال 2020 عملی نخواهد شد.

مدیر شبکه HBO پیش از این اعلام کرده بود که این شبکه قصد دارد 5 سریال فرعی از بازی تاج تخت بسازد. کیسی بلویز ، مدیر برنامه ریزی شبکه HBO در مصاحبه‌ای با هالیوود ریپورتر اعلام کرد:

شبکه HBO برنامه ریزی پنج سریال فرعی بازی تاج و تخت را انجام داده و قرار بر این است که بین آخرین قسمت این مجموعه تلویزیونی و سریال فرعی فاصله یک ساله بیفتد. نویسندگان ما در حال کار بر روی این سریال‌های فرعی هستند، اما هنوز سوژه‌ای به صورت قطعی مشخص نشده است.

شایان ذکر است؛ اچ بی او پیش از این نیز برای سریال فرعی بریکینگ بد (Breaking Bad) که Better Call Sau نام داشت، همین رویه را در پیش گرفت و 16 ماه پس از قسمت آخر سریال بریکینگ بد سریال فرعی آن را پخش کرد. به احتمال قوی این اتفاق برای بازی تاج و تخت نیز خواهد افتاد.

ارسال نظر