اد شیرن، خواننده معروف انگلیسی در فیلم بعدی دنی بویل بازی می کند!

رسانه کلیک - اد شیرن (Ed Sheeran) یکی از معروف ترین خوانندگان اهل انگلستان محسوب می شود. بر اساس گزارش های جدید، این احتمال وجود دارد که این خواننده در فیلم بعدی دنی بویل، کارگردان فیلم «میلیونر زاغه نشین» به ایفای نقش بپردازد.

اد شیرن، خواننده معروف انگلیسی در فیلم بعدی دنی بویل بازی می کند!

بر اساس گزارشی از Deadline خواننده معروفی انگلیسی، اد شیرن در حال مذاکره برای بازی در فیلم موسیقی محور و کمدی به کارگردانی دنی بویل است.

شایان ذکر است؛ در حالی که اد شیرن (Ed Sheeran) در زمینه موسیقی فعالیت دارد، در گذشته در چندین فیلم و سریال همانند Bridget Jones's Baby، بازی تاج و تخت و The Bastard Executioner به ایفای نقش پرداخته است. با حضور این خواننده در فیلم جدید دنی بویل ، او به جایگاه محکم تری در صنعت فیلم دست پیدا خواهد کرد.

در حال حاضر نام این فیلم جدید مشخص نشده است و همچنین اطلاعاتی در رابطه با نقش اد شیران در اختیار رسانه ها قرار نگرفته است. تا به امروز حضور لیلی جیمز و Himesh Patel در پروژه جدید دنی بویل تایید شده است. این احتمال وجود دارد که کیت مک‌کینون نیز در این فیلم به ایفای نقش بپردازد.

وظیفه نویسندگی فیلم آینده دنی بویل برعهده ریچارد کرتیس گذاشته شده است. بنابر اعلام Daily Mail این فیلم با نام آزمایشی All You Need Is Love (عشق تمام چیزی است که تو نیاز داری) در دست توسعه قرار دارد. موضوع این فیلم مربوط به یک مرد است که تنها وی در کره زمین آهنگ های گروه بیتلز را به یاد دارد.

در این گزارش ادعا شده است که اد شیرن برای فیلم آینده دنی بویل آهنگ خواهد ساخت و همچنین در این فیلم از آهنگ های گروه بیتلز استفاده خواهد شد.

علاوه بر این پروژه به نظر می رسد که دنی بویل فیلم بعدی جیمز باند با بازی دنیل کریگ را نیز جلوی دوربین ببرد ( دنی بویل نسخه بعدی فیلم جیمز باند را کارگردانی می کند ). این فیلم در نوامبر 2019 بر روی پرده سینماها قرار می گیرد. بویل در گذشته برای کارگردانی فیلم میلیونر زاغه نشین موفق به کسب جایزه اسکار شده بود.

ارسال نظر