فیلم Zombieland 2 در سال 2019 اکران می شود

رسانه کلیک - قسمت اول فیلم سرزمین زامبی ها سال 2009 اکران شد و نقدهای مناسبی را دریافت کرد. فیلم Zombieland 2 در سال 2019 بر روی پرده سینما می رود.

فیلم Zombieland 2 در سال 2019 اکران می شود

پس از مدت ها انتظار به صورت رسمی اعلام شد که فیلم Zombieland 2 تولید می شود. در این فیلم بازیگران قسمت اول حضور دارند. از میان این افراد می توان به اما استون، وودی هارلسون، جسی آیزنبرگ و ابیگیل برسلین اشاره کرد. این فیلم را روبن فلیشر کارگردانی می کند.

تولید این فیلم در ماه ژانویه 2019 شروع خواهد شد و در اکتبر همان سال اکران می شود. فیلم Zombieland 2 داستان قسمت اول آن را دنبال می کند. قسمت اول فیلم Zombieland در سال 2009 بر روی پرده سینما رفت.

پال ورنیک و رت ریس که وظیفه نویسندگی قسمت اول را بر عهده داشتند، فیلمنامه Zombieland 2 را نیز می نویسند. این افراد اعلام کرده اند که قسمت دوم این فیلم در اکتبر 2019 بر روی پرده سینماها می رود تا 10 سالگی اکران قسمت اول آن را جشن بگیرد.

پاول ورنیک در این رابطه گفته است:

فیلم زامبی لند در اکتبر 2009 بر روی پرده سینما رفت. سال آینده این فیلم 10 ساله می شود و به همین علت ما قصد داریم فیلم Zombieland 2 را با حضور بازیگران قسمت اول آن اکران کنیم.

قسمت اول سرزمین زامبی ها با بودجه 23.6 میلیون دلاری تولید شد و توانست در بازارهای جهانی به فروش 102.4 میلیون دلاری دست پیدا کند. این فیلم از سوی منتقدان با واکنش مثبت روبه‌رو شده بود.

ورنیک اعلام کرده که در حال حاضر نمی تواند اطلاعاتی را در رابطه با داستان این فیلم در اختیار رسانه ها و طرفداران آن قرار دهد. در سال گذشته ورنیک خبر از احتمال ساخت قسمت دوم فیلم زامبی لند داده بود و حال این نویسنده زمان آغاز تولید آن را اعلام کرده است.

ارسال نظر