سناریوی فیلم Metal Gear Solid تکمیل شد

رسانه کلیک -  سناریوی فیلم Metal Gear Solid در اختیار کارگردان آن قرار گرفت. این فیلم بر اساس مجموعه بازی متال گیر ساخته می شود.

سناریوی فیلم Metal Gear Solid تکمیل شد

روند تولید فیلم متال گیر سالید پیشرفت مناسبی را تجربه می کند. به تازگی سناریوی فیلم Metal Gear Solid تکمیل شده و در اختیار کارگردان آن، جردن وگت رابرتز قرار گرفته است. در حالی که فیلم نامه آماده شده است، تا اکران این فیلم زمان زیادی باقی مانده است.

در مصاحبه IGN با این کارگردان جوان، جردن وگت رابرتز سناریوی فیلم Metal Gear Solid را بی نظیر توصیف کرده است. وگت رابرتز در رابطه با فیلم نامه گفته است:

فیلم نامه در اختیار من قرار گرفته است و به نظرم با بهترین سناریو در دوران کاری خود روبه‌رو هستم. متال گیر یکی از شاهکارهای کوجیما است و حتی اگر کارگردانی این فیلم را نیز بر عهده نداشتم پس از خواندن سناریو، آن را عالی توصیف می کردم.

در نوامبر سال گذشته میلادی اعلام شد که درک کانلی وظیفه نویسندگی سناریوی فیلم Metal Gear Solid را بر عهده دارد. از آثار این نویسنده می توان به فیلم های دنیای ژوراسیک و ماشین‌ های هیولا اشاره کرد. در گذشته درک کانلی و جردن وگت رابرتز با یکدیگر همکاری کرده اند که نتیجه آن تولید فیلم کونگ: جزیره جمجمه بوده است.

در آگوست 2017 وگت رابرتز به این موضوع اشاره کرد که تیم نویسندگان در حال تغییر سناریوی فیلم Metal Gear Solid برای جذب بیشتر طرفداران مجموعه بازی متال گیر هستند.

در حالی که سناریوی این فیلم آماده شده است، نباید منتظر اکران آن در آینده نزدیک باشیم. این امکان وجود دارد که فیلم متال گیر سالید تولید نشود چرا که در گذشته وگت رابرتز اعلام کرده بود که در رابطه با تولید این فیلم هنوز تصمیم قطعی گرفته نشده است.

در سال 2015 و همزمان با انتشار بازی متال گیر سالید 5: فانتوم پین، هیدئو کوجیما تصمیم گرفت از شرکت کونامی جدا شود. کوجیما هم اکنون در حال توسعه بازی Death Stranding است.

ارسال نظر