فروش بالاتر از انتظار فیلم The Equalizer 2 در افتتاحیه اکران

رسانه کلیک - فیلم The Equalizer 2 بر روی پرده سینما رفت. این فیلم با بازی دنزل واشنگتن توانست در افتتاحیه به فروش بسیار مناسبی دست پیدا کند.

فروش بالاتر از انتظار فیلم The Equalizer 2 در افتتاحیه اکران

دنزل واشنگتن یکی از محبوب ترین بازیگرهای هالیوود محسوب می شود. بیشتر فیلم های این بازیگر به موفقیت های مناسبی در بازار دست پیدا کرده اند. این بازیگر کهنه کار این هفته با فیلم The Equalizer 2 بر روی پرده سینما ظاهر شده است.

این فیلم در روز پنجشنبه در برخی سینماها اکران شد و توانست به فروش 3.1 میلیون دلار دسترسی پیدا کند. مجموع فروش فیلم The Equalizer 2 در روز پنجشنبه و جمعه به 13.55 میلیون دلار رسیده است.

نسخه قبلی این فیلم که در ماه سپتامبر سال 2014 بر روی پرده سینما رفت، فروشی برابر با 12.5 میلیون دلار را تجربه کرد. در صورتی که تغییرات قیمت در سال های اخیر را برای فروش این فیلم در نظر بگیریم، با رقم 14.3 میلیون دلار مواجه می شویم که از نسخه دوم بیشتر است.

در حالی که فیلم The Equalizer 2 فروش کمتری را در مقایسه با نسخه اول تجربه کرده، در باکس آفیس رقیب قدرتمندی داشته است. در این هفته فیلم Mamma Mia! Here We Go Again همزمان با فیلم اکولایزر 2 اکران شد ( قسمت دوم فیلم Mamma Mia باکس آفیس این هفته را فتح کرد ).

اکولایزر 2 سومین فیلم پرفروش دنزل وانگشتن در افتتاحیه محسوب می شود. در گذشته فیلم American Gangster در سال 2007 در افتتاحیه به فروش 15 میلیون دلار دست پیدا کرد و فیلم Safe House نیز در سال 2012 فروشی برابر با 13.6 میلیون دلار را تجربه کرده بود.

قسمت اول این فیلم نقدهای متفاوتی را دریافت کرده بود و برخی منتقدان از اکولایزر رضایت نداشتند. با این حال قسمت اول The Equalizer توانست فروش مناسبی را تجربه کند.

کارگردانی این فیلم را آنتوان فوکوآ بر عهده داشته است. در این فیلم بازیگرانی مانند دنزل واشنگتن، پدرو پاسکال، ملیسا لئو و تامارا هیکی به ایفای نقش پرداخته اند. انتظار می رود این فیلم در آینده فروش مناسبی را در بازار تجربه کند.

ارسال نظر