قسمت دوم فیلم Mamma Mia باکس آفیس این هفته را فتح کرد!

رسانه کلیک - قسمت دوم فیلم Mamma Mia این هفته بر روی پرده سینما رفت و توانست فروش بیشتری را در مقایسه با رقبا تجربه کند.

قسمت دوم فیلم Mamma Mia باکس آفیس این هفته را فتح کرد!

بسیاری از علاقه مندان به دنیای سینما در رابطه با تولید قسمت دوم فیلم Mamma Mia سوالاتی در ذهن داشتند. بزرگترین سوال در ذهن این افراد، علت ساخت دنباله قسمت اول فیلم ماما میا بود. با اکران قسمت دوم فیلم ماما میا و فتح باکس آفیس توسط آن، پاسخ سوال قبلی مشخص می شود.

این فیلم در افتتاحیه توانست فروش 14.277 میلیون دلاری را تجربه کند که 3.4 میلیون آن مربوط به روز پنجشنبه است. قسمت اول این فیلم در سال 2008 توانست به فروش 9.8 میلیون دلاری در افتتاحیه دست پیدا کند که با در نظر گرفتن تورم در سال های اخیر به مبلغ 12.7 میلیون دلار می رسیم.

قسمت دوم فیلم Mamma Mia با فروش 39 میلیون دلار در آخر هفته توانست باکس آفیس را فتح کند. نسخه قبلی این فیلم در سال 2008 توانست در آخر هفته به فروش 27.7 میلیون دلار دست پیدا کند که با در نظر گرفتن تورم برابر با 35.8 میلیون دلار می شود.

این فیلم توانست تبدیل به دومین فیلم پرفروش موزیکال در اکران اولین تعطیلات آخر هفته شود. در مقام اول فیلم High School Musical 3: Senior Year محصول استودیوی والت دیزنی قرار دارد که در سال 2008 فروشی برابر با 42.03 میلیون دلار را تجربه کرده بود.

اگر فیلم های کاملا موزیکال مد نظر ما نباشد، در این رده بندی فیلم Pitch Perfect 2 با فروش 70 میلیون دلار در سال 2015 مقام اول را تصاحب می کند. در قسمت دوم فیلم Mamma Mia نزدیک به 99 درصد بازیگران قسمت اول حضور دارند. کارگردانی این فیلم بر عهده اول پارکر بوده است.

در قسمت دوم فیلم ماما میا بازیگرانی مانند مریل استریپ، آماندا سیفرید، پیرس برازنان، لیلی جیمز و کالین فرث حضور دارند.

ارسال نظر