بازگشت پاتریک استوارت به سری جدید سریال «استار ترک»

رسانه کلیک - مجموعه فیلم های پیشتازان فضا طرفداران زیادی دارد. سری جدید سریال استار ترک با بازی پاتریک استوارت توسط شبکه CBS تولید می شود.

بازگشت پاتریک استوارت به سری جدید سریال «استار ترک»

تا به امروز شایعات زیادی در رابطه با سری جدید سریال استار ترک در فضای مجازی منتشر شده است. امروز شبکه CBS به صورت رسمی اعلام کرد در سری جدید این سریال پاتریک استوارت حضور دارد.

پاتریک استوارت در سریال Star Trek: The Next Generation نقش کاپیتان ژان-لوک پیکارد را بر عهده داشت. در سری جدید سریال پیشتازان فضا فصل جدیدی از زندگی پیکارد به نمایش گذاشته می شود. استوارت در حساب توییتری خود در رابطه با بازی در این سریال جدید ابراز خوشحالی کرده است.

بر اساس گزارشی از هالیوود ریپورتر نویسندگی این مجموعه بر عهده چند فیلمنامه نویس معروف است. در این پروژه آکیوا گلدزمن، کریستن بیر (Kirsten Beyer)، مایکل شیبن (Michael Chabon)، الکس کورتزمن و جیز داف (James Duff) حضور دارند.

استوارت در رابطه با نقش خود در سری جدید سریال استار ترک اعلام کرده کاپیتان ژان-لوک پیکارد این مجموعه در مقایسه با سری های قبلی متفاوت است. این شخصیت تغییراتی را تجربه می کند.

در حال حاضر در رابطه با زمان پخش این سریال اطلاعاتی در اختیار رسانه ها قرار نگرفته است. این سریال اولین مجموعه با فضای سینمایی فیلم پیشتازان فضا: نمسیس محسوب می شود. در حال حاضر فیلم نامه این سریال نوشته نشده است، اما انتظار می رود داستان آن مربوط به 20 سال پس از فیلم Star Trek: Nemesis باشد.

ارسال نظر