باکس آفیس هفته اول آگوست: ادامه صدرنشینی فیلم ماموریت غیر ممکن 6

رسانه کلیک - فیلم ماموریت غیر ممکن 6 به صدرنشینی خود در باکس آفیس هفته اول آگوست ادامه داد. این فیلم دومین هفته اکران خود را پشت سر می گذارد.

باکس آفیس هفته اول آگوست: ادامه صدرنشینی فیلم ماموریت غیر ممکن 6

در این هفته فیلم کریستوفر رابین اکران شد. این فیلم فروشی کمتر از پیش بینی ها در گیشه داشت. باکس آفیس هفته اول آگوست در مقایسه با مدت زمان مشابه در سال گذشته میلادی 15 درصد درآمد بیشتری را تجربه کرد. یکی از دلایل فروش مناسب این هفته مربوط به فیلم ماموریت غیر ممکن: فال اوت است.

جدیدترین فیلم از مجموعه ماموریت غیر ممکن توانست در هفته دوم اکران خود به فروش 35 میلیون دلاری دست پیدا کند و به صدرنشینی خود در باکس آفیس هفته اول آگوست ادامه دهد ( باکس آفیس هفته چهارم جولای: صدرنشینی فیلم Mission Impossible 6 ). این فیلم پس از 10 روز حضور بر روی پرده سینما فروش خانگی 125 میلیون دلاری را تجربه کرده است.

فروش فیلم Mission Impossible 6 در هفته دوم اکران در مقایسه با هفته قبلی کاهشی 42.8 درصدی داشته است. در بازارهای بین المللی این فیلم توانست در 56 کشور فروشی برابر با 76 میلیون دلار را تجربه کند. مجموع فروش این فیلم در بازارهای بین المللی به 205 دلار رسیده که در این زمان در مقایسه با نسخه قبلی رشدی 21 درصدی داشته است.

فروش فیلم ماموریت غیر ممکن 5 در بازارهای بین المللی 487.6 میلیون دلار بود. این فیلم با فروش 682.7 میلیون دلار در سراسر جهان به اکران خود پایان داد. در حال حاضر فیلم ماموریت غیرممکن 6 فروش جهانی برابر با 329.5 میلیون دلار دارد. لازم به ذکر است؛ این فیلم در هفته های آینده در ایتالیا و چین اکران می شود.

در مقام دوم باکس آفیس هفته اول آگوست فیلم جدید استودیوی والت دیزنی، فیلم کریستوفر رابین خودنمایی می کند. این فیلم فروش مناسبی را در هفته اول اکران خود تجربه نکرد. این فیلم توانست در 3,602 سالن سینما فروشی برابر با 25 میلیون دلار داشته باشد.

در حالی که این فیلم در مقایسه با فیلم اژدهای پیت با فروش اولین تعطیلات آخر هفته 21.5 میلیون دلاری وضعیت مناسب تری دارد، افتتاحیه موفقی را تجربه نکرده است. در هفته های آینده فیلم های قدرتمندتر بیشتری اکران می شود با این حال به علت کسب امتیاز A در CinemaScore، امید می رود فیلم کریستوفر رابین به فروش خود ادامه دهد.

فیلم کریستوفر رابین علاوه بر آمریکای شمالی در 18 کشور دیگر نیز بر روی پرده سینما رفت. این فیلم در این بازارها توانست فروشی برابر با 4.8 میلیون دلار داشته باشد که البته بیشتر آن مربوط به کشور مکزیک و روسیه با فروش های 1.4 و 1.2 میلیون دلاری است. این فیلم در هفته آینده در کشورهای بیشتری مانند بلژیک و هلند اکران می شود.

لاینزگیت در این هفته فیلم The Spy Who Dumped Me را بر روی پرده سینما داشت که توانست با فروش 12.35 میلیون دلاری خود در مقام سوم باکس آفیس هفته اول آگوست قرار بگیرد. عملکرد این فیلم چندان مورد رضایت استودیوی سازنده آن نبوده است.

بودجه ساخت فیلم The Spy Who Dumped Me برابر با 40 میلیون دلار بوده است. این فیلم در CinemaScore موفق به کسب امتیاز B شده است. انتظار می رود این فیلم در هفته آینده مجموع فروش خانگی خود را به 30 میلیون دلار برساند.

در مقام چهارم باکس آفیس هفته اول آگوست شاهد قرارگیری فیلم Mamma Mia! Here We Go Again هستیم. این فیلم فروشی برابر با 9 میلیون دلار داشته که فروش خانگی آن را به 91 میلیون دلار می رساند. این فیلم با فروش بین المللی 19.3 میلیون دلار در این هفته توانسته فروش جهانی برابر با 230 میلیون دلار را تجربه کند.

در نهایت در مقام پنجم باکس آفیس هفته اول آگوست فیلم اکولایزر 2 قرار دارد که فروشی برابر با 8.8 میلیون دلار داشته است. با توجه به این فروش، مجموع درآمد این فیلم استودیوی سونی در بازار خانگی به 80 میلیون دلار رسیده است. این فیلم تا به امروز در 11 بازار بین المللی اکران شده و در آینده در کشورهای بیشتری بر روی پرده سینما می رود.

در مقام های بعدی باکس آفیس هفته اول آگوست به ترتیب انیمیشن هتل ترانسیلوانیا 3 ، فیلم Ant-Man and the Wasp، فیلم تاریک ترین ذهن ها، انیمیشن شگفت انگیزان 2 و انیمیشن Teen Titans Go! To the Movies قرار گرفته اند.

ارسال نظر