باکس آفیس هفته دوم آگوست: فیلم The Meg رقبا را پشت سر گذاشت!

رسانه کلیک - فیلم The Meg با بازی جیسون استاتهام در باکس آفیس هفته دوم آگوست موفق به شکست رقیبان خود شد و به مقام اول رسید.

باکس آفیس هفته دوم آگوست: فیلم The Meg رقبا را پشت سر گذاشت!

در باکس آفیس هفته دوم آگوست فیلم مگ توانست در مقام اول قرار بگیرد. محصول گران قیمت شرکت فیلم سازی برادران وارنر در هفته اول اکران خود در 4118 سینما در آمریکای شمالی به فروش 44.5 میلیون دلاری دست پیدا کرد. این میزان فروش باعث شد فیلم جیسون استاتهام به راحتی در صدر باکس آفیس قرار بگیرد.

این فیلم با همکاری شرکت های فیلم سازی چینی تولید شده است. شرکت های سازنده برای تولید این فیلم سرمایه گذاری برابر با 130 میلیون دلار انجام داده بودند. این فیلم در بازارهای جهانی به فروش بسیار مناسب 96.8 میلیون دلاری دست پیدا کرده که 50 میلیون دلار آن مربوط به بازار چین است. با توجه به این فروش شاهد فروش جهانی 141.3 میلیون دلاری فیلم Meg در هفته اول اکران آن هستیم.

فیلم ماموریت غیر ممکن 6 در باکس آفیس هفته دوم آگوست توانست با فروش 20 میلیون دلاری خود در مقام دوم قرار بگیرد. این فیلم در سه هفته اکران خود در بازار آمریکای شمالی، فروش خانگی 162 میلیون دلاری را تجربه کرده است.

باکس آفیس هفته چهارم جولای

در مقام سوم شاهد قرارگیری فیلم کریستوفر رابین هستیم. این فیلم که در هفته گذشته موفق به فروش 25 میلیون دلاری شده بود، در این هفته نتوانست به فروشی بالاتر از 12.4 میلیون دلار دست پیدا کند ( باکس آفیس هفته اول آگوست: ادامه صدرنشینی فیلم ماموریت غیر ممکن 6 ).

در باکس آفیس هفته دوم آگوست فیلم Slender Man با فروش 11.3 میلیون دلار در مقام چهارم قرار گرفت. این فیلم محصول بخش فیلم سازی شرکت سونی است. این فیلم که با بودجه 10 میلیون دلاری تولید شده، با اکران در 2358 سالن سینما به این فروش دست پیدا کرد.

در مقام پنجم باکس آفیس هفته دوم آگوست فیلم BlacKkKlansman قرار دارد. این فیلم در هفته اول اکران خود توانست فروشی برابر با 10.8 میلیون دلار داشته باشد. در این هفته فیلم The Spy Who Dumped Me فروشی برابر با 6.6 میلیون دلار را تجربه کرد و فروش کلی خود را پس از دو هفته اکران به 24.6 میلیون دلار رساند.

در مقام های بعدی باکس آفیس هفته دوم آگوست به ترتیب شاهد قرارگیری فیلم Mamma Mia! Here We Go Again با فروش 5.8 میلیون دلار، فیلم اکولایزر 2 با فروش 5.5 میلیون دلار، انیمیشن هتل ترانسیلوانیا 3 با فروش 5.1 میلیون دلار و فیلم Ant-Man and the Wasp با فروش 4.0 میلیون دلار هستیم.

ارسال نظر