«اوانجلین لیلی» علاقه ای به بازی در فیلمی با محوریت زنبورک ندارد

رسانه کلیک - امسال فیلم Ant-Man and the Wasp اکران شد. بازیگر نقش زنبورک، اوانجلین لیلی اعلام کرده علاقه ای به بازی در فیلمی با محوریت این شخصیت ندارد.

«اوانجلین لیلی» علاقه ای به بازی در فیلمی با محوریت زنبورک ندارد

معمولا پس از اکران فیلم های ابرقهرمانی، شخصیت های حاضر در آن نسبت به بازی در فیلم های مستقل از خود تمایل نشان می دهند. با این حال به نظر می رسد این مسئله در رابطه با شخصیت زنبورک فیلم مرد مورچه ای 2 صادق نیست ( فیلم ant-man and the wasp در 2 روز 82 میلیون دلار فروخت ).

در فیلم Ant-Man and the Wasp، اوانجلین لیلی به عنوان زنبورک به ایفای نقش پرداخته است. این شخصیت توانسته به محبوبیت مناسبی در میان علاقه مندان به صنعت سینما دست پیدا کند.

بسیاری از منتقدان و ببیندگان فیلم مرد مورچه ای و زنبورک بازی اوانجلین لیلی را در این فیلم مورد ستایش قرار داده اند ( فیلم مرد مورچه ای 2 مجموع فروش کمپانی Marvel Cinematic Universe را به 17 میلیارد دلار رساند ). در حالی که انتظار می رفت استودیوی مارول به دنبال تولید یک فیلم جدید با محوریت زنبورک باشد، بازیگر این نقش چنین موضوعی را رد می کند.

اوانجلین لیلی چند روز پیش در رویداد Fan Expo Boston در رابطه با این موضوع گفت:

من علاقه ای به تولید یک فیلم مستقل با محوریت شخصیت زنبورک ندارم. شخصیت زنبورک از ابتدا با مرد مورچه ای یک تیم را تشکیل می دادند. مرد مورچه ای و زنبورک از معدود شخصیت هایی هستند که در مارول سینماتیک یونیورس به صورت یک تیم حضور دارند. بیشتر شخصیت های دنیای مارول به صورت مستقل فعالیت می کنند. من به کار تیمی علاقه دارم و به نظرم کار تیمی باعث محبوبیت بیشتر فیلم مرد مورچه ای و زنبورک شده است.

فیلم Ant-Man and the Wasp هنوز روی پرده سینما حضور دارد. این فیلم توانسته به فروش بسیار بالایی در بازار دست پیدا کند.

ارسال نظر