تام هاردی در دو قسمت دیگر فیلم Venom بازی می کند

رسانه کلیک - تام هاردی امسال با فیلم Venom روی پرده سینما حضور خواهد داشت. بر اساس گزارشی جدید، این بازیگر در 2 قسمت دیگر از فیلم ونوم به ایفای نقش می پردازد.

تام هاردی در دو قسمت دیگر فیلم Venom بازی می کند

ماه اکتبر فیلم Venom با بازی تام هاردی اکران می شود. ونوم یکی از شخصیت های دنیای مارول است که دشمن اصلی مرد عنکبوتی محسوب می شود. در حال حاضر نمی توان در رابطه با موفقیت فیلم ونوم اظهار نظر قطعی کرد.

در حالی که موفقیت این فیلم تضمین شده نیست، تام هاردی در دو قسمت دیگر فیلم Venom به ایفای نقش می پردازد ( تصاویر جدیدی از فیلم ونوم خبرساز شد ). این اطلاعات بر اساس گزارشی از سوی Total Film Magazine منتشر شده است.

بر اساس این گزارش، تام هاردی در پاسخ به سوالی در رابطه با دنباله های فیلم ونوم به امضای قرارداد برای بازی در دو قسمت دیگر این فیلم اشاره کرده است. هاردی در این زمینه گفته است:

ما برای دو قسمت دیگر فیلم ونوم به توافق رسیده ایم. داستان این فیلم ها می تواند در شرایط مختلفی رخ دهد. برای داستان این فیلم ها باید منتظر واکنش بینندگان به قسمت اول این فیلم باشیم. من به بازی در هر دو نقش علاقه دارم. بازی در این فیلم سرگرم‌کننده است.

قسمت اول فیلم Venom در تاریخ 5 اکتبر سال جاری میلادی اکران می شود. در تولید این فیلم شرکت های زیادی مشارکت داشته اند که از میان آن ها می توان به سونی پیکچرز و کلمبیا پیکچرز اشاره کرد.

در حالی که تام هاردی به عنوان بازیگر نقش Venom در این 2 فیلم حضور خواهد داشت، اطلاعاتی در رابطه با بازیگران و کارگردان دو قسمت دیگر این فیلم در فضای مجازی منتشر نشده است ( تریلر جدید فیلم Venom با محوریت شخصیت Symbiote منتشر شد ).

در این فیلم تام هاردی، میشل ویلیامز، ریز احمد، وودی هارلسون و جنی اسلیت به ایفای نقش پرداخته اند. این فیلم را روبن فلیشر کارگردانی کرده است. در کارنامه فلیشر فیلم زامبی لند به چشم می خورد ( فیلم زامبی لند 2 در تاریخ 11 اکتبر بر روی پرده سینما می رود ).

ارسال نظر