Avengers: Infinity War چهارمین فیلم پرفروش آمریکا شد

رسانه کلیک - فیلم Avengers Infinity War توانست لقب چهارمین فیلم پرفروش تاریخ سینمای آمریکا را تصاحب کند. این فیلم فروش 678.81 میلیون دلاری داشته است.

Avengers: Infinity War چهارمین فیلم پرفروش آمریکا شد

فیلم Avengers Infinity War مارول به اکران خود پایان داد. این فیلم توانست در کمتر از 5 ماه به فروش خانگی 678.81 میلیون دلار دست پیدا کند. این میزان فروش باعث شده فیلم انتقام جویان جنگ بی نهایت تبدیل به چهارمین فیلم پرفروش در آمریکا شود.

فیلم Star Wars: The Force Awakens، فیلم آواتار و فیلم پلنگ سیاه به ترتیب پرفروش ترین فیلم های آمریکا محسوب می شوند ( فیلم Black Panther سومین فیلم پرفروش تاریخ آمریکا/ پلنگ سیاه تایتانیک را غرق کرد ). این فیلم ها به ترتیب فروش خانگی برابر با 936.66 میلیون دلار، 760.50 میلیون دلار و 700.05 میلیون دلار را تجربه کرده اند.

در بازارهای جهانی فیلم Avengers Infinity War موفق به فروش 2.04 میلیارد دلار شده است. این فیلم در زمان اکران خود رکوردهای زیادی را در زمینه فروش جابه‌جا کرد ( فروش فیلم Avengers: Infinity War از مرز 1 میلیارد دلار گذشت ).

انتقام جویان جنگ ابدیت اولین فیلم از مجموع دو فیلم با داستان Thanos محسوب می شود. در این فیلم اکثر ابر قهرمان ها برای مبارزه با Thanos حضور دارند. این شخصیت شرور موفق می شود نصف زندگی در جهان را تبدیل به خاکستر کند و ابر قهرمان هایی مانند دکتر استرنج، پلنگ سیاه و مرد عنکبوتی را نیز نابود کند.

برادران روسو که در گذشته کارگردانی فیلم کاپیتان آمریکا سرباز زمستان و فیلم کاپیتان آمریکا جنگ داخلی را بر عهده داشته اند، فیلم Avengers Infinity War را نیز کارگردانی کرده اند. تولید قسمت بعدی انتقام جویان نیز بر عهده این دو برادر گذاشته شده است.

فیلم انتقام جویان جنگ بی نهایت نقدهای مثبتی را از سوی منتقدان دریافت کرده است. این فیلم دارای میزان رضایت 84 درصد در Rotten Tomatoes است. در حال حاضر اطلاعات منتشر شده به اکران فیلم انتقام جویان 4 در روز 4 مه سال آینده میلادی اشاره می کنند.

ارسال نظر