فیلمنامه جوخه انتحاری 2 تکمیل شد

رسانه کلیک - فیلمنامه جوخه انتحاری 2 توسط نویسندگان این فیلم نوشته شد. در رابطه با زمان تولید این فیلم اطلاعاتی منتشر نشده است.

فیلمنامه جوخه انتحاری 2 تکمیل شد

یک از نویسندگان فیلمنامه جوخه انتحاری 2 با نام تاد استاشویک، خبر از تکمیل سناریو آن داده است. در حالی که قسمت اول این فیلم امتیازهای مثبتی را از سوی منتقدان دریافت نکرد، در بازارهای جهانی نزدیک به 746 میلیون دلار فروش داشت. این فروش بالا تولید قسمت دوم آن را منطقی جلوه می دهد.

فیلمنامه جوخه انتحاری 2 توسط تاد استاشویک و David Bar Katz نوشته شده و کارگردانی آن بر عهده گاوین اوکانر است. اگر چه تاد خبر از تکمیل سناریو فیلم Suicid Squad 2 داده، اطلاعات بیشتری را از آن منتشر نکرده است. بر اساس اعلام استاشویک، این فیلم دنباله قسمت اول آن محسوب می شود.

در حال حاضر اطلاعاتی در رابطه با زمان شروع تولید این فیلم در اختیار رسانه ها قرار نگرفته است. در گذشته شایعات به آغاز ساخت فیلم 2 Suicide Squad در پاییز سال جاری میلادی اشاره کرده بودند که چنین اتفاقی رخ نخواهد داد. تولید یکی دیگر از محصولات DC ، فیلم جوکر از پاییز امسال شروع می شود.

در رابطه با بازیگران حاضر در این پروژه نمی توان اظهار نظر قطعی کرد. شرکت DC در حال توسعه دو فیلم با محوریت جوکر است. در یکی از این فیلم ها واکین فینیکس و در دیگری جرد لتو به ایفای نقش می پردازد ( واکین فینیکس در نقش جوکر بازی می کند ). در رابطه با زمان شروع تولید فیلمی که لتو در آن حضور دارد، اطلاعاتی منتشر نشده است.

در ماه های آینده تغییرات زیادی در پروژه مربوط به فیلم Suicide Squad 2 ایجاد می شود. احتمال اکران این فیلم در سال 2020 وجود دارد. استودیوی DC در حال ساخت فیلم های زیادی برای سال های آینده است. در سال جاری میلادی فیلم آکوامن و در سال 2019 فیلم واندر وومن 1984 روی پرده سینما می رود.

ارسال نظر