باکس آفیس هفته چهارم سپتامبر: فیلم The House With a Clock In Its Walls در صدر پرفروش‌ها

رسانه کلیک - فیلم The House With a Clock In Its Walls در باکس آفیس هفته چهارم سپتامبر بالاتر از رقبای خود و در مقام اول قرار گرفت.

باکس آفیس هفته چهارم سپتامبر: فیلم The House With a Clock In Its Walls در صدر پرفروش‌ها

فیلم The House With a Clock In Its Walls کمپانی یونیورسال در هفته اول اکران خود به فروش بالایی دست پیدا کرد و همچنین فیلم A Simple Favor در هفته دوم حضور خود روی پرده سینما وضعیت مناسبی دارد. با این حال باکس آفیس هفته چهارم سپتامبر یکی از بدترین باکس آفیس ها در سال 2018 محسوب می شود.

در مقام اول باکس آفیس هفته چهارم سپتامبر شاهد خودنمایی فیلم The House With a Clock In Its Walls هستیم. این فیلم در هفته اول اکران خود فروشی برابر با 26.85 میلیون دلار را تجربه کرد. این فیلم در وب‌سایت CinemaScore موفق به کسب امتیاز +B شده است.

فیلم The House With a Clock In Its Walls در 3592 سینما در آمریکای شمالی اکران شده است. این فیلم در هفته اول اکران خود در 14 بازار خارجی نیز روی پرده سینما قرار گرفت و توانست به فروش 3.1 میلیون دلاری دست پیدا کند.

در مقام دوم باکس آفیس هفته چهارم سپتامبر شاهد خودنمایی فیلم A Simple Favor هستیم. این فیلم در هفته دوم اکران خود کاهش فروشی برابر با 35 درصد داشته و فروش 10.4 میلیون دلاری را تجربه کرده که مجموع فروش خانگی آن را به 32.56 میلیون دلار رسانده است. در بازارهای خارجی این فیلم فروشی برابر با 5.2 میلیون دلار داشته است.

فیلم ترسناک راهبه توانسته در مقام سوم باکس آفیس هفته چهارم سپتامبر قرار بگیرد. این فیلم در این هفته توانسته 10.3 میلیون فروش داشته باشد که در مقایسه با هفته پیش کاهشی 44 درصدی را تجربه می کند. فیلم راهبه 2018 تا به امروز موفق به فروش خانگی 100.9 میلیون دلار و فروش جهانی 292.6 میلیون دلار شده است.

باکس آفیس هفته سوم سپتامبر

فیلم غارتگر 2018 که در هفته گذشته مقام اول باکس آفیس را تصاحب کرده بود، در باکس آفیس هفته چهارم سپتامبر در مقام چهارم قرار گرفت ( باکس آفیس هفته سوم سپتامبر: فیلم The Predator صدرنشین شد ). فیلم Predator در این هفته فروشی برابر با 8.7 میلیون دلار داشت که مجموع فروش خانگی آن را به 40.4 میلیون دلار افزایش داد. این فیلم تا به امروز فروش جهانی برابر با 54.5 میلیون دلار داشته است.

باکس آفیس هفته سوم آگوست

در مقام پنجم باکس آفیس هفته چهارم سپتامبر شاهد خودنمایی فیلم Crazy Rich Asians هستیم. این فیلم در هفته ششم اکران خود فروشی برابر با 6.5 میلیون دلار را تجربه کرده و مجموع فروش خانگی خود را به 159.4 میلیون دلار رسانده است. فروش جهانی این فیلم برابر با 206.4 میلیون دلار است.

در مقام‌های بعدی باکس آفیس هفته چهارم سپتامبر به ترتیب شاهد قرارگیری فیلم White Boy Rick با فروش 5.0 میلیون دلار، فیلم Peppermint با فروش 3.7 میلیون دلار، فیلم Fahrenheit 11/9 با فروش 3.1 میلیون دلار، فیلم مگ با فروش 2.4 میلیون دلار و فیلم Searching با فروش 2.2 میلیون دلار هستیم.

ارسال نظر