روند تولید قسمت های جدید مجموعه فیلم جنگ ستارگان کند می شود!

رسانه کلیک - مدیر عامل دیزنی، باب ایگر اعلام کرده تولید قسمت های بعدی مجموعه فیلم جنگ ستارگان مدت زمان بیشتری طول می کشد و نباید در آینده نزدیک منتظر اکران آن ها باشیم.

روند تولید قسمت های جدید مجموعه فیلم جنگ ستارگان کند می شود!

دیزنی در سال 2012 شرکت Lucasfilm را خریداری کرد. این شرکت از سال 2015 تا به امروز 4 فیلم جدید از مجموعه فیلم جنگ ستارگان را تولید و اکران کرده است.

بر اساس گفته مدیر عامل دیزنی، باب ایگر در سال های اخیر تعداد زیادی از فیلم های جنگ ستارگان تولید شده است. از سال 2015 تا به امروز فیلم The Froce Awakens، فیلم Rogue One، فیلم The Last Jedi و فیلم Solo روی پرده سینما قرار گرفته است.

فیلم Star Wars: The Force Awakens به فروش بسیار بالایی در باکس آفیس دست پیدا کرد. قسمت بعدی این فیلم در سال 2016، Rogue One: A Star Wars Story نیز فروش مناسبی را در بازار تجربه کرد.

سال گذشته دیزنی اعلام کرد تا 15 سال آینده برای مجموعه فیلم جنگ ستارگان برنامه ریزی کرده است. در سال 2017 فیلم Star Wars: The Last Jedi روی پرده سینما قرار گرفت و توانست به فروش بالاتری در مقایسه با نمونه قبلی خود دست پیدا کند؛ با این حال جدیدترین قسمت این فیلم، Solo: A Star Wars Story کمترین فروش را نسبت به دیگر نسخه های این فیلم در سال های اخیر تجربه کرد.

فیلم Solo: A Star Wars Story در بازارهای جهانی فروشی کمتر از 400 میلیون دلار داشت. دیزنی برنامه های زیادی برای جنگ ستارگان دارد. این شرکت علاوه بر ساخت فیلم های جدید این مجموعه، به دنبال تولید انیمیشن جنگ ستارگان است.

به نظر می رسد فاصله کوتاه میان اکران دو قسمت آخر فیلم جنگ ستارگان باعث فروش کم Solo: A Star Wars Story شده است. با توجه به این موضوع، ایجاد وقفه در میان قسمت های مختلف این فیلم می تواند دوباره فروش آن ها را در بازارهای جهانی افزایش دهد.

ارسال نظر