اکران فیلم مردان ایکس: دارک فینکس عقب افتاد!

رسانه کلیک - فیلم مردان ایکس: دارک فینکس با تاخیر اکران می شود. این فیلم سال آینده میلادی در تاریخ 7 ژوئن روی پرده سینما قرار می گیرد.

اکران فیلم مردان ایکس: دارک فینکس عقب افتاد!

در اوایل سال جاری میلادی کمپانی فاکس خبر از تاخیر در اکران فیلم «مردان ایکس: دارک فینکس» داد. در حالی که ابتدا به اکران این فیلم در سال 2018 اشاره شده بود، برنامه ریزی مجدد به ماه فوریه 2019 اشاره می کرد.

چند روز پیش تریلر این فیلم در اینترنت منتشر شد. در همین راستا بسیاری از علاقه مندان به مجموعه فیلم ایکس من منتظر اکران آن در زمان اعلام شده بودند. به تازگی کمپانی فاکس تاریخ اکران این فیلم را تغییر داده است.

بر اساس گزارشی که از سوی Deadline به اینترنت راه پیدا کرده، کمپانی فاکس قسمت جدید از مجموعه فیلم مردان ایکس را در تاریخ 7 ژوئن سال 2019 روی پرده سینما قرار می دهد.

معمولا فیلم های پرهزینه در تابستان به فروش بالاتری دست پیدا می کنند. با توجه به این موضوع اکران فیلم مردان ایکس: دارک فینکس در تابستان سال آینده میلادی طبیعی به نظر می رسد.

چین یکی از مهم ترین بازارها برای فیلم های هالیوودی محسوب می شود. در همین راستا کمپانی فاکس می تواند با تغییر زمان اکران، فروش بالاتری را برای فیلم X-Men: Dark Phoenix متصور شود.

پیش بینی می شود تریلر فیلم X-Men: Dark Phoenix در کشور چین در 24 ساعت اول انتشار، 44 میلیون بازدید داشته باشد. این موضوع به معنای آن است که مجموعه فیلم مردان ایکس طرفداران زیادی در بازار چین دارد.

انتظار می رود فیلم X-Men: Dark Phoenix آخرین فیلم مارول باشد که کمپانی فاکس وظیفه ساخت آن را بر عهده دارد. شرکت والت دیزنی در گذشته نه چندان دور، این استودیوی فیلمسازی را خریداری کرد ( ادغام فاکس قرن 21 و والت دیزنی با ارزش 71.3 میلیارد دلار نهایی شد ). فروش فاکس به دیزنی باعث شد حق امتیاز برخی فیلم های مارول به همین استودیو بازگردانده شود.

ارسال نظر